Середа, 29 Травня, 2024

До дня Незалежності України буде завершено капітальний ремонт дороги на проспекті 200-річчя Кривого Рогу

У Кривому Розі продовжується реалізація 5 великих дорожних проектів, дотримання їх графіків та хід виконання на контролі адміністрації міста. Далі на kryvyi-rih-future.

На фінішну пряму вийшли 3 об’єкти. Це – капремонт проспекту 200-річчя Кривого Рогу й на вулиці Сергія Колачевського, а також будівництво нової дороги на мікрорайні Сонячний до вулиці Спаської.

За кошти міського бюджету розробляється проєктно-кошторисна документація ще двох проєктів: з капітального ремонту дороги на вулиці Едуарда Фукса та нового будівництва дороги від вул. Гетьманської до вул. Електроніки.
У Кривому Розі комплексно підходять до ремонту головних автомагістралей.

Слід зазначити, що ремонтні роботи виконують комплексно, це не лише заміна дорожнього покриття, а й підземних комунікацій, благоустрій тротуарів, зупиночних комплексів, заміна та встановлення вуличного освітлення дорожніх знаків  тощо. Магістраль буде обладнана світлодіодним освітленням, в тому числі, підсвіткою тротуарів та велодоріжками

Будівництво нової дороги мають завершити до Дня Незалежності. Також, до кінця липня будівельники планують завершити капремонт дороги на найдовшій вулиці міста Сергія Колачевського.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.