Середа, 29 Травня, 2024

Біля ДК Металургів у Кривому Розі нарешті завершилася реконструкція алеї

На території біля Палацу Культури Металургів, що знаходиться у Металургійному районі біля парку ім. Богдана хмельницького та стадіону “Металург” який перебувати на реконструкцію, за тривалий час нарешті закінчили реконструкцію пішохідної алеї. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Що зробили на алеї вздовж проспекту Металургів?

Реконструкцією пішохідної алеї, що веде до міського метро, ​​займалося підприємство АрселорМіттал Кривий Ріг у рамках угоди про соціальне партнерство з містом. Кошти, які підприємство інвестувало в реконструкцію, склали близько 8 мільйонів гривень. Про завершення поновлення алеї стало відомо від прес-служби компанії АрселорМіттал Кривий Ріг.

На території, що знаходиться біля Палацу Культури, Металург уклали тротуарну плитку з бетону, її висота становить 8 сантиметрів. Підприємство вирішило укласти саме таку міцну плитку для того, щоб вона не зламалася і не пошкодилася навіть якщо алеєю проїжджатиме автомобіль. Також на даній території була укладена спеціальна тактильна плитка біля дороги і біля спуску в метро, ​​для того щоб жителі та гості міста переходячи дорогу або спускаючись у метро, ​​відчули зміни в покритті тротуару і змогли вчасно зупинитися.

Крім цього вздовж проспекту Металургів від перехрестя з вулицею Соборності до перехрестя вулиці Вадима Гурова встановили 22 нові антивандальні лавки та смітники з бетону, а також замінили каналізаційні люки на нові. Частину території алеї, що реконструюється, спеціально відвели під зелену зону, яку оснастили новою поливальною системою. Так як під алеєю проходити метро в зеленій зоні заборонено висаджувати дерева, тому на клумбах криворіжці зможуть помилуватися цвітіння різних квітів, таких як: іриси, лаванда, троянди, яловець, кизильник, шавлія, самшит, а також зеленим газоном.

Коли розпочалася реконструкція алеї?

Реконструкція алеї біля Палацу Культури Металург розпочалася ще 2018 року. Криворіжці дуже довго чекали, коли ж все-таки ремонт алеї завершиться. Роботи затяглися на довгий час через неякісне виконання робіт підрядною організацією, отже підприємство АрселорМіттал Кривий Ріг відмовилося від подальших послуг цієї організації, тому оновлення алеї стало на паузу.

Але навесні минулого року компанія “АрселорМіттал” знайшла нового виконавця робіт організацію “Будгарант Консалт”, яка виконала якісно всі роботи за 2,5 місяці.

Ця алея для Металургійного району є центром. Поруч із нею розташований парк імені Богдана Хмельницького, Палац Культури, стадіон, метро, ​​недалеко знаходиться басейн, безліч магазинів та ринок.

Весною поточного року роботи з реконструкції алеї закінчать у повному обсязі. На алеї з’являться вази з декоративними деревами, а також підключать нову систему для поливу газону.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.