Субота, 25 Травня, 2024

Реконструкція проспекту Гагаріна у Кривому Розі

Незабаром планується розпочати капітальний ремонт одного з головних проспектів Кривого Рогу – проспект Гагаріна.

На розробку кошторисної документації та необхідні експертизи з бюджету Кривого Рогу було виділено 2,5 мільйона гривень. Дана інформація доступна на сайті державних закупівель ProZorro. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

Тендер

Заявку на розробку проектно-кошторисної документації та проходження експертиз з об’єкту капітального ремонту дороги по проспекту Гагаріна було оприлюднено у листопаді 2021-го року Департаментом розвитку інфраструктури Міськвиконкому Кривого Рогу. На це все передбачено суму з міського бюджету у розмірі 2,5 мільйона гривень. Протяжність дороги, яку зібралися  ремонтувати складає 2,2 кілометра.

 В аукціоні взяли участь дві компанії “Криворіжгромадпроект” та “Техноінжиніринг”. У свою чергу перша компанія запропонувала ціну за виконувані роботи в 2496261,05 гривень, а друга в 2498500 гривень. У результаті в аукціоні перемогла фірма з вигідною пропозицією – “Криворіжгромадпроект”

 Якщо проектно-кошторисна документація пройде експертний розгляд та отримає позитивний результат, то фірма-переможець зобов’язана виконати роботи з реконструкції дороги до 1-го квітня 2022-го року.

Переможець тендеру при проектуванні повинен взяти в розрахунок завантаженість дороги від транспорту та пішоходів та виконувати розрахунковий термін у 15-ть років.

 Проспект Гагаріна протягом декількох 2018 – 2020  років місто частично латала дорогу, але в результаті все-таки проспект буде капітально відремонтований.

Що робитимуть на проспекті

Всі роботи будуть здійснюватися в межах червоної лінії для подальшого покращення експлуатаційних характеристик дороги.

Після проведених розрахунків, необхідно буде спланувати рішення, які включатимуть:

  • заміну на проїжджій дорозі та тротуарах дорожнього одягу;
  • встановлення георешітки та підсилення дорожнього одягу за необхідності;
  • облаштування проїзної частини, яке включає: велодоріжки, острівці, кишені для маршрутного транспорту на зупинках, тимчасові автостоянки, кабельну каналізацію, пандуси зі зниженням бортового каменю, а також на пішохідних переходах встановлення тактильної плитки.

Крім цього на проспекті буде встановлено відеоспостереження з підключенням до інтернету та турнікетну огорожу. Також буде замінено освітлення, але за іншим проектом, який передбачає заміну самих опор освітлення. Проект реконструкції проспекту Гагаріна повинен максимально зберегти насадження, які там присутні, при необхідності буде здійснюватися перенесення зовнішньої реклами. Крім цього на перехресті вулиці О. Васякіна може буде змінено регулювання світлофора. Там можуть встановити додаткову секцію “поворот праворуч”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.