Середа, 29 Травня, 2024

Як йдуть роботи з благоустрою районів у Кривому Розі

На даний момент у  Кривому Розі як ніколи триває величезна кількість будівельних робіт та робіт з реконструкції. Відновлюються будинки та цілі вулиці, облагороджуються території спальних районів, реконструюються школи, стадіони, будуються нові комплекси та багато іншого, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Благоустрій на ПівдГЗК

На центральній площі ПівдГЗК – Гірської Слави на даний момент проводяться реконструкційні роботи. Містять тротуарну плитку та бордюр, встановлюється система поливу, а за нею буде покладено новий газон. Крім цього, ще встановлять двадцять вісім наземних світильників, які будуть розміщені в зеленій зоні, проведуть повний огляд та перевірку зовнішнього освітлення. Фонтан, який там розміщений у планах зробити світлодіодним для зимового часу. Усі роботи з реконструкції здійснюються в одному архітектурному стилі житлового масиву ПівдГЗК.

Загалом в Інгулецькому районі цього року було зроблено п’ятнадцять майданчиків із контейнерами, реконструюється гуртожиток у якому мешкають переселенці, а також завдяки партнерству УФСІ триває ремонт в амбулаторії на вулиці Каткова.

Перезавантаження Зарічного

Мікрорайон Зарічний також повним ходом облагороджується та реконструюється. І тут треба почати з того, що цей проект з реконструкції є просто унікальним. Все тому що всі роботи контролюються місцевими жителями мікрорайону. Ними самостійно вирішується, що необхідно району, конкретному двору чи будинку. Дана реконструкція за планом має бути закінчена вже під кінець року.

На 4-му Зарічному на цьому етапі вже оновили двадцять будинків. Наразі тривають роботи з ремонту ще трьох домів і до кінця року в планах ще оновити п’ять будинків та їхню прилеглу територію.

Біля вже відремонтованих двадцяти будинків поклали нову дорогу, зробили тротуари та провели нове освітлення. Також було встановлено чотири дитячі майданчики та у деяких дворах мікрорайону були поставлені гірки з піском.

Облаштували три великі ділянки для паркування, а також територію для збору сміття.

Хід робіт триває згідно з графіком, тому велику реконструкцію мікрорайону Зарічний буде завершено в строк, до кінця 2021-го року.

Реконструкція, яка розпочинається з 2022 року

Аналогічний проект як по мікрорайону Зарічний планують втілити і в інших спальних районах, як Вечірній та Індустріальний. Старт робіт заплановано на весну 2022 року.

На даному етапі мешканці цих районів активно беруть участь у створенні проектів щодо покращення їх районів. Соціологами було проведено дослідження та зібрано думки понад двісті мешканців мікрорайонів.

Крім цього з мешканцями, місцевою владою та іноземними експертами було проведено workshops. Де люди називали проблеми, позначали їхню пріоритетність, створювали макет того, що вони бажають бачити на своєму мікрорайоні, де що необхідно встановити чи відремонтувати. Головне завдання таких зустрічі та формату таких унікальних проектів, це те, що самі люди включаються до проекту від початку його планування до закінчення виконання робіт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.