Середа, 29 Травня, 2024

Щасливе майбутнє: що планують зробити у нашому місті після війни?

У зв’язку із воєнними діями, на жаль, багато міст України вже зруйновані. Звичайно, кожному з нас важко спостерігати за тим, як наш дім перетворюється на попіл, але й всі вірять в те, що після перемоги ми здатні будемо це змінити. Очільник воєнної адміністрації у Кривому Розі Александр Вілкул вже розказав криворіжцям про те, що планується зробити у місті після війни. Ситуація у Кривому Розі контрольована, місто під надійним захистом територіальної оборони. Але, в будь-якому разі, після всього пережитого хочеться зробити рідну домівку ще прекраснішою для криворіжців та гостей міста. Більше на kryvyi-rih-future.com.ua.

Що змінилося під час війни у місті та які плани на майбутнє?

Зараз криворізька місцева влада робить все, щоб зробити наше місто безпечним і допомогти нашим захисникам дати ворогу сміливу відсіч. Найголовніша задача зараз – не допустити вуличних боїв та зупинити окупантів на межі міста. Так як Кривий Ріг розташовується у степовій зоні, лісів для перекриття бліндажів не вистачає. За словами міського голови, із цією ціллю довелося вирубити соснові дерева із південного гірничо-збагачувального комбінату. На жаль, це було необхідною мірою, адже такий захід може зберегти життя бійцям під час обстрілу “Градами”. 

Олександр Вілкул розказав, що сам колись жив на Південному проспекті поряд з красивим лісом, але зараз захист українських солдат набагато важливіший. Після війни влада Криворіжжя пообіцяла зробити територію Південного ГЗК ще кращою, ніж вона була до цього. 

У планах побудувати там красивий сквер та площу, на якій буде возвеличуватися пам’ятник нашим захисникам. Все, що потрібно криворіжцям зараз – це терплячість та щира віра в перемогу. Та звичайно, Україна не вистоїть без підтримки українців, тому кожен може робити все, що у його силах – будь-яка допомога має значення і ніщо не дарма. 

Що буде з Україною після війни?

Незважаючи на те, що воєнні дії на території України тривають й досі, Верховна Рада вже міркує над тим, як врятувати економіку після завершення війни та відновити міста. За словами президента Володимира Зеленського, перші рішення вже прийняті. Наразі більшість країн світу об’єдналися та готові надати допомогу для благополуччя українців після завершення війни. «Ми вже думаємо про майбутнє для всіх українців після війни. Про те, як оживити наші міста. Як відновити економіку. Я говорив з головою Світового банку Девідом Малпассом, виконавчим директором МВФ Крісталіною Георгієвою, маємо згоду між найбільшими фінансовими інституціями заради підтримки України. Вже є рішення про невідкладну допомогу і про десятки мільярдів доларів на відбудову України після війни. І це тільки перші рішення». – наголосив Зеленський.

Влада закликає підприємців та працівників критичних інфраструктур намагатися не припиняти роботу, адже тільки так ми зможемо швидко відновити життя після сьогоднішніх страшних подій. Також влада звернулася з проханням до підприємців не підвищувати ціни на послуги, їжу та ліки без причин, тому що населення зараз переживає не найкращі часи, багато хто втратив роботу. 

Нацбанк навіть у воєнний час робить все можливе, щоб забезпечити безперебійну роботу фінансової системи. Наразі причин для паніки з цього приводу у населення України не повинно бути, тому що банківська система нашої країни готова до будь-яких викликів. Українців просять зберігати спокій і не скуповувати все у магазинах, інакше, продукти просто не встигатимуть завозити вчасно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.