Субота, 25 Травня, 2024

Ремонт мосту на Староярмарковій у Кривому Розі

Мосту по вулиці Староярмарковій в Центрально-Міському, який з’єднує центр міста і район Гданцівки, практично 100 років. Невеликий ремонт для його підтримки робили майже півстоліття тому, а капітальний ремонт взагалі ніколи не проводили. На бруківці пішохідної доріжки з роками вже утворилися діри, міст просто розвалювався. З 2016 року міст офіційно є аварійним. Були часи коли міст зачиняли через його аварійний стан, але з часом дірки залатали металевими листами, а зверху поклали бетонні  плити і міст знову запустили в експлуатацію. Далі на kryvyi-rih-future.

Ремонт

Жителі району дуже чекали цієї реконструкції, тому що щоденна автомобільна і пішохідна завантаженість  довольно велика, міст є найближчим шляхом до місцевих інфраструктурних об’єктів включаючи дитячий садок.

На нову переправу з міського бюджету виділили 18 мільйонів гривень. У загальній сумі виділений бюджет на ремонт доріг і вулиць становить 170,7 мільйона гривень з них так само оновлять не тільки міст по вулиці Староярмарковій, але і асфальтне покриття.

Ремонтні роботи стартували 21 квітня 2021 року. Працівники перекрили проїжджу частину дороги, одну доріжку залишили для пішоходів, щоб вони могли швидко перебратися на інший берег річки Інгулець. Для автомобілів поставили дорожні знаки і схему руху, об’їхати об’єкт, який ремонтується  можна по вулиці Старовокзальній або Свято-Миколаївській. А пішоходи можуть піти на найближчий пішохідний міст, який з’єднує вулиці Першотравневу і Мартіна Шимановського.

Ремонтом мосту займається фірма підрядник “Аркада-Строй Холдинг”, яка встигла зняти старе покриття асфальту і на цьому роботи з невідомих причин припинилися. Підрядник ще повинен покласти новий асфальт, зробити нові пішохідні доріжки, огорожу і освітлення, також зробити нові світловідбиваючі відбійники і відреставрувати до належного стану волнорези. Зараз міст стоїть огороджений залишилися лише колони і металева конструкція.

Історія ще одного мосту

Це не перший міст в місті реконструкцію якого призупинили. Раніше в цьому ж Центрально-Міському районі влада взялася за реконструкцію ще одного аварійного мосту, який з’єднує два парки Мершавцева і Гданцівський. Ремонтні роботи цього пішохідного моста припинені через те, що аналогічний металевий трос який був до цього, виробляють в Росії. Є звичайно ж такі моделі в Англії і Німеччині, але ціна їх у два, а то і в три рази дорожче. Ще в 2019 році влада отримала пропозицію від української компанії про виробництво аналогічних тросів. Міська влада погодилась на українського виробника і відправили проект на коригування. Коригування такого проекту доволі  масштабна робота. На 2019 рік проект знаходився на Державній експертизі в столиці. Тобто за підсумками проходження цієї експертизи, влада буде знати, яким чином буде вирішуватися подальша доля цього мосту. На даний момент від мосту залишилися лише колони на правому і лівому березі річки Інгулець.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.