Субота, 25 Травня, 2024

Як виглядатиме оновлений підземний перехід на 95-кварталі?

Нещодавно у мережі Інтернет з’явилася інформація про те, що у Кривому Розі на 95-му кварталі буде капітально відремонтовано підземний перехід. На його реконструкцію збираються витратити 57 мільйонів гривень. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Вигляд оновленого підземного переходу в мережі Інтернет освітлив один із депутатів Міськради Кривого Рогу від “Слуги народу” Юрій Сова.

Відповідно до проекту реконструкції у підземному переході будуть здійснені роботи з демонтажу оздоблювальних матеріалів, будуть відновлені бетонні сходи, здійснено оздоблення наземних сходів, будуть замінена підлога підземного переходу гранітними плитами, буде зроблено гідроізоляцію горизонтальних та вертикальних поверхонь стін, а також буде оновлено систему постачання та відведення води.

На стінах підземного переходу на 95-му кварталі буде виконано укладання оздоблювального матеріалу – керамограніту, який є одним з найвитриваліших і міцних матеріалів для обробки. Буде зроблено також підвісну стелю, з’явиться нове LED-освітлення. Крім всього цього в переході буде встановлена ​​система для відеоспостереження, спеціальне приміщення для охорони та санвузол.

Над сходами входу-виходу підземного переходу будуть зроблені вітражні антивандальні навіси. Вони будуть виготовлені спеціально із загартованого скла для захисту від атмосферних опадів. Крім цього на входах-виходах будуть встановлені двері, які відчинятимуться в обидві сторони, на зразок таких як встановлені в переходах швидкісного трамвая.

Підземний перехід на 95-му кварталі стане доступним для кожного криворіжця, включаючи маломобільних людей та людей з обмеженими можливостями. На стінах підземки буде розміщено спеціальні покажчики напрямку руху.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.