Середа, 29 Травня, 2024

Сучасне освітлення на вулицях Кривого Рогу

Незабаром криворіжці зможуть ходити вулицями з гарним сучасним освітленням, одна з таких вулиць – це центральний проспект у Саксаганському районі. На ній на  сьогоднішній день повним ходом здійснюються ремонтні роботи і вже виконано практично 70% від усього запланованого. Вулиця Володимира Великого стане яскравішою, комфортнішою для переміщення водіям та пішоходам у вечірній та нічний час, оскільки кількість світильників по вулиці збільшена практично вдвічі. До ремонту світильників налічувалось 390 штук, а після реконструкції їх буде вже 607 штук. Далі на kryvyi-rih-future.

На якому етапі триває модернізація

Роботи на вулиці Володимира Великого на даному етапі виконувались на всю. Удосконалення освітлення є досить важливим базовим проектом. Адже гарне освітлення дуже важливе для переміщення у вечірній та нічний час. По вулиці проводилися роботи із заміни вже існуючого освітлення, а також встановлювалося абсолютно нове. На головній дорозі в Саксаганському районі виконували роботи з повної заміни застарілих кабелів та електроустаткування.

Після закінчення виконання робіт з реконструкції буде встановлено ще сто дев’яносто додаткових світильників, які освітлюватимуть тротуари на протяжності всієї вулиці. Це питання тривалий час було дуже актуальним, особливо в той період часу, коли на вулиці темніє рано, а ввечері в темний час додому повертаються безліч криворіжців, у тому числі й люди у віці. До всього дітям також не дуже зручно пересуватися не освітленими вулицями. У ремонт також включено встановлення світильників, на перехрестях, які освітлюватимуть їх з усіх боків, а також на всіх пішохідних переходах.

Роботи, які вже виконані по всьому місту

Модернізація світильників у Саксаганському районі є правильним продовженням великої реконструкції багатьох проспектів, реконструкція яких давно завершена (Лермонтова, Миру та ін.). Цього року також завершено ремонтні роботи по вулиці Ракитіна, що у Покровському районі. Старі світильники замінено ще на кількох вулицях у різних районах.

Міська влада дуже ретельно підходить до вирішення цього питання щодо встановлення міського освітлення. Належне освітлення вулиць міста є не просто комфортною умовою для криворіжців, а й дозволяє в майбутній перспективі економити фінанси з бюджету міста на оплату електрики.

Наступного року також передбачено заміну старого освітлення на новітнє ще на чотирьох вулицях міста. Цей процес запущено досить давно, влада систематично займається удосконаленням системи міського освітлення, для створення належних умов для користування всіма необхідними інфраструктурними об’єктами, що знаходяться упродовж усіх головних вулиць.

По місту налічується більш ніж 57 тисяч світлоточок. Завдяки проекту удосконалення освітлення вже замінено більш ніж 28 тисяч старих об’єктів на сучасні енергозберігаючі лампи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.