Середа, 29 Травня, 2024

Нова дорога до Кривого Рогу

В Україні за проектом “Велике будівництво” зводять нові будинки, спортивні установи, а також будують і реконструюють дороги під сучасні вимоги. Далі на kryvyi-rih-future.

Реконструкція трас в Дніпропетровській області

Знову стартувала дуже масштабна реконструкція шляху Кропивницький -Кривий Ріг – Запоріжжя, шляху Н-23. У нашому регіоні припускають відремонтувати в загальній сумі 138,6 кілометра шляху Н-23, а остаточно закінчити роботи по всій її довжині планують до 2022 року. У загальній сумі відстань цієї траси становить 258 кілометрів, а будували її ще в 1958 році, остання реконструкція здійснювалася в 1970-х роках. Після цього ремонт дороги відбувався виключно в межах експлуатаційного утримання. Тому з часом траса перетворилася в найстрашніший кошмар для водіїв.

Апостолове – Кривий Ріг

17 серпня 2021 року на перших п’ятнадцяти кілометрів ремонтованої дороги біля населеного пункту Апостолова нарешті стартували роботи. На даний момент на цій ділянці дороги підрядник проводить всі роботи з підготовки і фрезерує зовнішнє покриття траси. Дорога матиме другу категорію, тобто два напрямки руху для транспорту. Цей капітальний ремонт в рамках програми “Велике будівництво” включає повністю заміну всіх дорожніх покажчиків, нанесення всієї необхідної розмітки і освітлення деяких ділянок траси. Саме покриття новітнього асфальту сягатиме 30 сантиметрів товщини.

Кіровоградське шосе

Навесні близько року тому в Дніпропетровській області реконструювали цей же шлях Н-23 від Кривого Рогу до Кропивницького. Зробила 81,9 кілометрів новітнього шляху. Раніше щоб подолати цей проміжок дороги необхідно було витратити близько 2-3 годин, зараз цей шлях можна подолати лише за півтори години.

За ремонтним проектам в нашому регіоні повинні до кінця року отмонтировать в цілому ще 387 кілометрів трас.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.