Субота, 25 Травня, 2024

Якою буде оновлена ​​школа №4 у Кривому Розі?

У Кривому Розі капітально ремонтують міську школу №4. Будівля школи буде повністю оновлена ​​як всередині, так і зовні. Вона стане теплим, затишним і доступним для кожного місцем. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Школа №4 знаходиться в самому серці Кривого Рогу, її збудували майже п’ятдесят років тому. Навпроти навчального закладу знаходиться Міськвиконком Кривого Рогу та парк Героїв.

Капітальний ремонт школи №4 здійснюється у рамках президентської програми “Велике будівництво”. У будівлі навчального закладу вже встигли замінити майже всі вікна. Зараз виконується демонтаж старого даху і незабаром почнуться покрівельні роботи.

У лютому також розпочнуться роботи з термомодернізації фасаду будівлі. Він буде виконаний з металу, а також здійснюватиметься термомодернізація. Лицьова сторона фасаду школи №4 буде прикрашена гарними світильниками

Повним ходом виконуватимуться і внутрішні роботи. Будівельники виконують заміну комунікацій, а також штукатурять стіни. Навчальні класи будуть зроблені у відповідності до сучасних стандартів: світлими, просторими, і що головне стіна біля дошки має бути обов’язково яскравою.

Після ремонтних робіт виконуватимуть і в їдальні з харчоблоком, а також у залі для занять спортом. Тут буде встановлено нове обладнання для комфорту учнів школи.

Окрім цього саму будівлю школи зроблять доступною для всіх мешканців Кривого Рогу, включаючи людей з обмеженими можливостями. На ґанку школи №4 встановлять спеціальний пандус, а всередині школи розмістять електропідйомник. Також шкільні кабінети, коридори входи та евакуаційні виходи будуть спеціально зроблені з широкими дверними отворами.

Шкільну територію також реконструюють, зроблять сучасний спортивний майданчик, а також укладуть тротуарну плитку.

Слід зазначити, що у Кривому Розі у школі №4 отримують знання більш ніж 800 учнів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.