Неділя, 16 Червня, 2024

Нова мультиспортивна арена Кривбасу

Незабаром у Кривому Розі з’явиться ще одна спортивна арена. За всі роки незалежності в Кривому Розі не відбулося жодного масштабного будівництва, не розвивалася інфраструктура, не з’являлися нові об’єкти, як і нові житлові комплекси, так і інші об’єкти: стадіони, басейни, хаби та інше. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Лише за кілька років у Кривому Розі розпочалися масштабні роботи з реконструкції двох стадіонів, будівництво нового басейну, масштабні роботи з модернізації навчальних закладів та дитячих садків, ремонт доріг та багато іншого.

Тепер у Кривому Розі планує розпочати будівництво нового мультиспортивного комплексу, який стане домашньою ареною для проведення матчів баскетбольного клубу “Кривбас”. Про це стало відомо із порталу Федерації баскетболу України.

Побудувати спортивну арену планують у Металургійному районі на території парку імені Богдана Хмельницького. На це вже було виділено ділянку площею 2,291 га. Мультиспортивна арена баскетбольного клубу буде двоповерховою.

Будівництво нового комплексу у Кривому Розі здійснюватиметься у рамках президентської програми “Велике будівництво”. Ініціатором цього виступила Федерація баскетболу України.

Крім того, що в новому комплексі можна буде проводити баскетбольні матчі, так ще й організовувати змагання з волейболу, тенісу та гандболу. Майбутній мультиспортивний комплекс зможе вміщувати 2452 глядачів. Крім звичайних глядацьких місць у залі також буде зроблено спеціальну VIP-зону для почесних відвідувачів, а також для представників преси буде зроблено окремий прес-центр.

Будівництво нового баскетбольного комплексу у Кривому Розі триватиме 30-ть місяців. Відкриття спортивної арени заплановано на 2024 рік.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.