Середа, 29 Травня, 2024

У Кривому Розі повним ходом йдуть ремонтні роботи Центрально-Міського ліцею в рамках “Великого будівництва”

У Кривому Розі триває масштабний ремонт старої будівлі Центрально-Міського ліцею. Воно є однією із найстаріших будівель всього району. Роботи проводяться у рамках президентського проекту “Велике будівництво”. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

У Центрально-Міському ліцеї буде відреставровано та утеплено фасад, крім того буде збережено і унікальний вид будівлі. Всередині будівлі замінять всі старі комунікації на нові. Оновлені класи будуть дуже світлими і в кожному буде зроблена кольорова стіна біля дошки. У такому ж тоні зроблять двері. Шкільна їдальня буде зроблена абсолютно по новому, тому криворізькі школярі повернутися в сучасну будівлю  та модернізовану їдальню, буде проведено роботи з розширення харчоблоку та самого обіднього залу.

У ліцеї капітально відремонтують і актову залу, в якій будуть і оновлені гримерні. У будівлі по сусідству будуть здійснені ремонтні роботи спортивного залу, а на задньому дворі буде створено простір із футбольним міні-полем, який матиме штучне покриття.

Загалом на капітальні ремонтні роботи було виділено близько 107 мільйонів 010 тисяч 096 гривень.

На даному етапі ремонтні роботи проводяться в основному корпусі ліцею. У будівлі частково демонтували старий фасад, замінили усі старі вікна на нові. Усередині будівлі стіни обшиваються гіпсокартоном та шпаклюються, а також оновлюють підлогу та повністю змінюють електропроводку. Закінчити всі роботи з модернізації навчального закладу та відновити у будівлі навчальний процес планують до кінця 2022 року.

Слід підкреслити, що Центрально-Міському ліцею вже 85 років і він займає лідируючі позиції в обласному рейтингу, а також входить до ТОП-200 найкращих шкіл України. В ліцеї Центрально-Міського району отримують знання практично 500 учнів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.