Середа, 29 Травня, 2024

Що таке адвент-календар – розкриваємо секрет ідеального подарунку

Сучасний адвент-календар – це доволі велика коробка з дуже різноманітним наповненням. До неї можна покласти косметику, шоколад, листівки чи будь-що інше. Особливістю таких наборів є цікава задумка. Його власник повинен щоденно відкривати лише одну секцію за певним номером дня. Таким чином, подарунок здатний дарувати гарний святковий настрій своєму володарю протягом тривалого часу.

Коротко про історію появи адвент-календарів

Адвент-календарі стали головною традицією різдвяних свят у католицьких країнах. Вони допомагають робити відлік днів з 1 до 25 грудня. Перші календарі мали невеличкі картонні дверцята, за якими були приховані біблейські мотиви та вірші. Саме слово «адвент» означає «пришестя», а такі подарунки беруть свій початок ще з XIX сторіччя. Саме в той період родини відмічали кожен день до настання Різдва. 

Сучасні адвент-календарі мають багато відмінностей від своїх попередників, проте їх досі вважають веселою святковою традицією, яка допомагає робити відлік днів до Нового року чи Різдва. Більшість таких подарунків не пов’язана безпосередньо з релігійними традиціями. У якості сюрпризів можуть використовуватися солодощі, мініатюри косметики, ігри та навіть алкогольні напої. Адвент-календарі виготовляють різного дизайну та розміру. Дехто купує такі подарунки безпосередньо під Новий рік.

Обрати відповідний подарунок досить просто. Перш за все необхідно визначитися з наповненням. Одним з найвдаліших варіантів для жінок є косметика. Подібні набори зручно купувати у спеціалізованих інтернет-магазинах з широким вибором товарів на будь-який смак.

Чому адвент-календарі є кращим подарунком

Адвент-календарі є кращим рішенням, коли складно визначитися з новорічним подарунком. Перед святами їх випускає багато виробників. Кожен з них створює унікальне оформлення виробу та підбирає наповнення. Адвент-календар є одним з кращих варіантів подарунків для кожного, оскільки він є досить великим та одночасно недорогим. До складу адвент-календаря зазвичай входять мініатюри продуктів відомих брендів, що дозволяє протестувати велику кількість новинок. Якщо якийсь із засобів не сподобається, отримувач подарунку все одно залишиться задоволеним. 

Загальна вартість адвент-календаря зазвичай є меншою за сумарну ціну всіх продуктів, які входять до його складу. В цьому можна впевнитися, здійснивши прості розрахунки. Такий підхід зумовлений тим, що для багатьох відомих брендів додавання їх товару до подібних наборів є гарною можливістю додатково прорекламувати свій продукт, запропонувавши на тестування мініатюру. Якщо отримувачу подарунка сподобається даний товар, він охочу купуватиме його знову. 

Ще однією особливістю адвент-календарів є їх щорічне оновлення. До їх складу додають новинки відомих брендів та бестселери, які вже стали фаворитами покупців. Новорічні подарункові набори мініатюр зазвичай випускаються обмеженими тиражами. Саме тому не варто зволікати. Краще купувати подарунки для рідних та близьких заздалегідь. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.