Середа, 29 Травня, 2024

На якому етапі перебуває будівництво криворізької футбольної арени “Металург”

3-го лютого 2022 року спортивну арену Кривого Рогу стадіон “Металург” відвідали чиновники та преса для огляду об’єкту та етапів виконання на ньому робіт. Цей об’єкт потрапить під президентську програму “Великого будівництва” і на початку минулого року на стадіоні “Металург” розпочалися активні та масштабні роботи з реконструкції. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

На головній спортивній арені міста буде встановлено систему пожежної сигналізації та оповіщення, а також охоронної сигналізації, буде встановлено внутрішній та зовнішній відеоспостереження, аварійне освітлення та систему блискавкозахисту. Окрім цього відреконструйований стадіон буде оснащений системою електронного контролю пропуску на стадіоні та встановлено нове електронне табло.

Футбольне поле майбутнього сучасного стадіону “Металург” буде оснащено дренажами та системою для поливу. Крім цього на футбольному полі буде і система штучного підігріву. Навколо футбольного поля будуть зроблені нові доріжки для бігу, а також спеціальні зони, де можна буде здійснювати стрибки. Також на стадіоні повністю замінять освітлення, зроблять нові, комфортні та сучасні трибуни, завдяки яким загалом стадіон зможе вміщувати одночасно 19-ть тисяч відвідувачів.

Замовником робіт із реконструкції криворізького стадіону виступає Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Виконують будівельні роботи на об’єкті підрядна компанія “СК Будінвест”. За оновлення футбольної арени Кривого Рогу підряднику заплатять суму у розмірі 732 мільйони 981 тисячу 855 гривень. Завершити будівництво стадіону “Металург” мають уже восени цього року.

Слід зазначити, що фірма “СК Будінвест” виграла на торгах  надання послуг з реконструкції аеропорту Кривого Рогу. За реконструкційні роботи, проведені в Криворізькому міжнародному аеропорту, компанія отримає 1 мільярд 929 тисяч 985 гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.