Субота, 25 Травня, 2024

У Кривому Розі зроблять ремонт лікарні №3. Якою вона буде?

Влада Кривого Рогу капітально вирішила взятися за лікарню №3, яка знаходиться в Центрально-Міському районі по  вулиці Пушкіна,13. На даному етапі готові три проекти, за якими здійснюватимуть ремонтні роботи, а також термомодернізацію всіх корпусів лікарні. Вже визначено підрядника для виконання робіт з термомодернізації фізіотерапевтичного корпусу. На це збираються витратити понад 19 мільйонів гривень. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Вартість ремонтних робіт

Замовником ремонту у криворізькій лікарні №3 виступає Управління капітального будівництва міськвиконкому Кривого Рогу. У проекті з реконструкції лікарні №3 по вулиці Пушкіна, 13 передбачено термомодернізацію фасадів фізіотерапевтичного будинку разом із ванними залами. Крім термомодернізації будівлі у лікарні замінять усі старі вікна на нові енергоефективні. Вартість виконання робіт становить 19,1 мільйона гривень.

Проект з утеплення будівлі лікарні №3 отримала та розробила компанія “Криворіжцивільпроект” у 2021 році без участі у торгах за 584 тисячі 569 гривень 31 копійку.

Слід зазначити, що у 2020 році у лікарні №3 на вулиці Пушкіна хотіли замінити старі вікна за 10,5 мільйонів гривень. Але закупівлю було проведено з порушенням закону, тому в справу втрутився Антимонопольний комітет і відповідно тендер було скасовано. Після чого закупівлю намагалися повторити ще двічі, але суму закупівлі було знижено вдвічі, а замовником виступило саме керівництво лікарні №3.

Цього разу вартість торгів зросла у кілька разів. На аукціоні між собою конкурували дві фірми ТОВ “ВІВАТ-КР” та ТОВ Сапсан-КР.

Які оновлення чекають на лікарню №3

Відповідно до проектної документації у лікарні №3 по вулиці Пушкіна, 13 будуть спочатку виконані роботи з термомодернізації фасаду, після чого у будівлі буде замінено всі старі вікна та двері на енергоефективні. Такі ремонтні роботи хотіли провести кілька років тому.

Після виконання робіт із термомодернізації медичного закладу буде виконано благоустрій лікарняної території, як спереду, так і ззаду. Окрім цього будівля лікарні №3 після ремонтних робіт стане доступною для людей з обмеженими можливостями. Усі роботи з модернізації будівлі та благоустрою території планують завершити до кінця 2022 року.

Одразу після здійснення ремонтних робіт фізіотерапевтичного корпусу лікарні №3, хочуть здійснити проект із капітального ремонту корпусу самої поліклініки разом із рентгенологічним відділенням, а також проект з термомодернізації фасадом стаціонару, приймального відділення та операційного блоку. Розробкою проектної документації також займалася компанія “Криворіжцивільпроект” у 2021 році та за це компанія отримала 1,9 мільйона гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.