Субота, 25 Травня, 2024

Ідеї для розвитку Кривого Рогу

Кривий Ріг є одним із тих міст, що с кожним днем, тижнем, місяцем та роком набирає обертів щодо розвитку. Так, дуже актуальним питанням залишається: які ж ідеї втілити у життя задля розвитку міста. До того ж, створивши такі ідеї можна, відкривши власний бізнес. Так, ми підібрали найкращі серед найкращих ідей. Далі на kryvyi-rih-future.

Вивіски магазинів

Облаштування міста різними вивісками магазинів робить місто захащеними не привабливими. Як було б гарно, якщо ці ж вивіски набрали новий вигляд. Достатнім було б, якщо місцева влада ухвалила рішення про оформлення вивісок крамниць певними шрифтами та кольорами. Оновлений вигляд маркетингової основи міста стане привабливим та сучасним.

Ліхтарі-вказівки

Ще однією ідеєю преображення вулиць міста є встановлення ліхтарів-вказівок, які б стали помічниками, як для жителів Кривого Рогу, так і для гостей міста. Адже, іноді виникають такі ситуації, що навіть криворіжець може заблукати. А з вказівками ви точно будете знати, що ви рухаєтесь у правильному напрямі.

Фото: Гурт

Вільні wi-fi зони

Зненацька скінчився інтернет чи не має зв’язку? А як було б зручно, коли поруч є wi-fi зона, де можна законектетися. Таку практику вільного інтернету діє у розвинутих містах світу. Адже, ХХІ століття – це вік технологій та вільно доступу.

Інтерактивні скульптури

Пам’ятники – це історія, яка відображає важливих персон або події, але світ розвивається та створює нові цікаві скульптури. Однією з таких є інтерактивна, що здійснює рухи перетворюється та привертає увагу сотні криворіжців та туристів.

Фото: Гурт

Місцеві туалети

У Кривому Розі є туалети, але вони платні та здебільшого радянських часів. Якщо і є безкоштовні, то їх у місті налічують до десяти. Це є проблемою та може бути використана для того, щоб місто стало сучасним та комфортним для жителів та гостей.

Соціальні контейнери

Зручною та корисною ідеєю для міста є соціальні контейнери, що служать для сортування використаного одягу. Така практика діє у всьому світі, прикладом можна узяти сусідів – Польщу. На їхніх вулицях, навіть у віддалених, скрізь є такі контейнери, куди люди можуть віднести одяг, що їм не потрібен. Адже, часто ми викидаємо одяг та взуття, яке може стати у нагоді людям із нищим соціальним статусом.

Обмін українців

Корисною є і практика обміну людьми по Україні, яка дозволить вивчити культури та менталітет жителя іншого міста країни. Так, криворіжці, наприклад, можуть помінятися місцем проживання з одеситом. Ідеальною є ідея обмінятися місцями та подивитися на ситуацію міста іншими очима – як житель. Така практика дозволить не тільки дізнатися нове про місто, ай вирішити проблеми, що постають у містах.

Облаштування незайнятих місць

У Кривому Розі багато таких місць, де одні пустирі. Незайняту таку ділянку можна облаштувати як парки, сквери, сади, спортивні майданчики чи новобудівництвом будинків. Адже, на таких місцях зазвичай збирається сміття та спотворює естетичний вигляд міста.

Велодоріжки та велопарки

Криворіжцям кожного дня нав’язують ідею пересідати на двоколісний транспорт аби не забруднювати повітря викидами з авто. Та здебільшого містяни, хоч у теплу пору року пересідають на велосипеди, але у місті наявна проблема, що стосується доріжок для велосипедистів. Звісно, місту хоч би зроити дорогу для автівок, але про велодоріжки треба також пам’ятати. Адже, чим більше будуть сприятливі умови для керування двоколісного транспорту, тим більше криворіжців користуватимуться велосипедами.

Фото: Гурт

Навігаційна система міста

Було б дуже зручно для туристів Кривого Рогу запровадити навігаційну систему, яка б дозволила людям зорієнтуватися з першого кроку у місті.

Нічне курсування громадського транспорту

Кривий Ріг має величезну проблему з міським транспортом загалом, не кажучи про нічні рейси. Тому, актуальність запровадження нічних рейсів у Кривбасі є дуже висока. Зручним було б пустити транспорт по місту у нічний час хочаб один раз на годину.

Сортування сміття

Свідомі громадяни і наразі сортують сміття, адже переробка сміття є важливою метою суспільства у світі. Тільки подумати 55-7% території України – це смітники та з кожним днем ця цифра збільшується. Якщо не почати зараз облаштовувати міста України контейнерами для сортування сміття, то результати можуть бути трагічними.

Фото: Гурт

Дитячі майданчики

Наразі більшість дитячих майданчиків мають вигляд залізяк від яких щороку травмуються діти. Ми ж пропонуємо оновлені дитячі майданчики, які будуть зручними та комфортними.

Безкоштовні спортивні майданчики

Заохочувати молодь до здорового способу життя це обов’язок суспільства, адже краще нехай молоде покоління проводить свій вільний час на спортивних майданчиках, ніж «тинялася» по районам міста. На нашу думку у кожному районі міста повинні бути спортивні сучасні майданчики. На нашу думку необхідно все більше заохочувати не тільки молодь, а й дітей до здорового способу життя та спорту.

Смітники

Необхідно по місту встановлювати все більше сміттєвих урн, які повинні бути розташовані буквально на кожному кроці, адже чим дальше буде знаходитися смітник, тим більше місто будуть забруднювати.  

Камери відеоспостереження

Для попередження злочинів у Кривому Розі необхідно встановити якнайбільше камер спостереження. Адже, мало хто буде вчиняти правопорушення під прицілом камер.

Громадські простори

Криворіжці та його гості у власні вихідні вирушають проводити свій вільний час і частіше за все вони обирають парки, сквери та інші затишні куточки. Тому, вважаємо, що створення нових громадських просторів посприяють відпочинку та проводження часу для криворіжців. Це, так би мовити, простори під відкритим небом, де можна прогулятися, поїсти морозива та подихати свіжим повітрям.

Фото: Гурт

Сонячні панелі громадських зупинок

У зимовий час рано темнішає, тому логічно було б встановити на зупинках громадського транспорту сонячні панелі, які б вдень набирали енергію, а ввечері освітлювали зупинки.

Таким чином, у Кривому Розі є що розвивати й над чим працювати не вистачає лише ентузіазму містян та фінансування влади. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.