Субота, 25 Травня, 2024

Новий ремонт “Алеї 200 каштанів” у Кривому Розі

Скер, де знаходиться “Алея 200 каштанів”, розташована в самому центрі міста Кривого Рогу. Тут щодня проходять сотні людей, відпочивають місцеві жителі та вечорами любуються нещодавно встановленою ілюмінацією. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

“Алея 200 каштанів” знаходиться в Металургійному районі. Перша частина алеї знаходиться між Міськвиконком Кривого Рогу та розважальним комплексом “Юніон”, а також супермаркетом “Сільпо”. Примикає алея до вулиці Молодіжної та розпочнеться від пам’ятника Козаку Рогу. Друга частина алеї знаходиться вздовж вулиці Єсеніна та обмежена проспектом Гагаріна та вулицею Героїв АТО.

Реконструкція яку здійснювали у попередні роки

Перший етап ремонтних робіт “Алеї 200 каштанів” розпочався ще у 2016 році, тоді замовником виступило Управління благоустрою та житлової політики, зараз це Департамент розвитку інфраструктури міста Кривого Рогу. Тоді пошук підрядника для всіх робіт виконували без системи державних закупівель Prozorro, тому інформація про це практично відсутня.

У 2016 році провели капітальні роботи з демонтажу опорних стін, облаштували 147,79 метрів кубічних залізобетонних стін, а також облицювали 153,25 м3 поверхні гранітними плитами.

У 2017 році будівельники виконали роботи з полірування облицювальних гранітних плит та зробили декоративну штукатурку фасаду стін.

До літа 2017 року роботи з реконструкції скверу добігли кінця. Роботи виконали за 1 мільйон 748 тисяч 135 гривень 73 копійки.

До кінця 2017 року було підготовлено проектно-кошторисну документацію для подальшого ремонту другої частини скверу “Алеї 200 каштанів”, що проходить вздовж вулиці Єсеніна. На це витратили кошти у розмірі 134 тисячі 426 гривень 02 копійок. За виконання проектної роботи взялася компанія “Криворіжцивільпроект”, але що трапилося надалі з проектом невідомо.

Чергову реконструкцію алеї було заплановано у 2019 році. Тоді у Департаменті розвитку інфраструктури повідомили про внесення змін до Програми розвитку та утримання деяких елементів благоустрою.

У 2020 році проектно-кошторисну документацію знову замовили у компанії “Криворіжцивільпроект”. Тоді компанія підготувала проект з реконструкції другої частини скверу “Алеї 200 каштанів”, який проходить вздовж вулиці Єсеніна за 971 тисячу 279 гривень 04 копійки. Але цим проектом також не скористалися і реконструкцію не було здійснено.

За роки проектно-кошторисна документація з реконструкції другої частини скверу по вулиці Єсеніна застаріла. Після чого було замовлено коригування проектної документації у того ж самого підрядника “Криворіжцивільпроект” за 259 тисяч 919 гривень 51 копійку. До 18 лютого 2022 року вся коригувальна документація проекту має бути готовою.

Якою буде друга частина скверу “Алея 200 каштанів”

Відповідно до проектної документації у сквері вздовж вулиці Єсеніна мають виконати такі роботи як:

 • повна заміна покриття пішохідної дороги скверу, а також майданчиків та встановлення бортового каміння;
 • буде укладена тактильна плитка напрямної та зупиняючої дії;
 • будуть замінені підпірні стіни з влаштуванням дренажу та вертикальної гідроізоляції;
 • буде встановлено пандуси;
 • розміщені спеціальні майданчики із зоною для відпочинку;
 • буде проведено роботи з озеленення скверу з максимальним збереженням старих насаджень;
 • буде встановлено автоматичний полив газону;
 • встановлено автоматичне освітлення;
 • з’явилися нові скриньки;
 • будуть встановлені архітектурні інсталяції;
 • буде зроблено парковку та дорожню розмітку.

Відповідно до документації термін експлуатації сервера має бути 50 років.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.