Середа, 19 Червня, 2024

У Кривому Розі роботи з будівництва сучасного басейну у розпалі

Найновіший басейн будують повністю з нуля на місці будівлі колишньої двадцятої школи по  вулиці Олександра Поля. Даний басейн матиме найактуальнішу на сьогоднішній день технологію водоочищення. Сама будівля матиме величезні вітражні вікна. На даний момент виконуються роботи із закладання фундаменту для майбутнього двоповерхового комплексу, пише kryvyi-rih-future.com.uа.

Про місце будівництва

У нашому регіоні поступово йде розвиток інфраструктури, будуються комплекси, стадіони, майданчики, робиться все можливе для створення належних та актуальних умов для того, щоб люди могли займатися спортом. У Дніпропетровському регіоні з нуля зводиться аж три басейни і один із них буде у Кривому Розі.

Майбутній комплекс з басейном зводять у Центрально-Міському районі на вулиці Олександра Поля, де раніше знаходилася будівля двадцятої школи. Але через те, що будівля була в дуже аварійному стані, її знесли, а школу перенесли до школи по сусідству під номером один. Пустир простояв недовго і на ньому почалося активно будівництво сучасного комплексу.

У Центрально-Міському районі раніше ніколи не було нічого подібного. Всі хто займається плаванням їздить у віддалені райони. Тепер завдяки програмі “Велике будівництво” мешканці Центрально-Міського району матимуть басейн поблизу.

Деталі проекту

Будівництво нового комплексу здійснюватиметься із впровадженням найактуальніших на сьогодні систем, які дозволять заощадити енергію. Дах будинку басейну буде виконаний з мембрани, так як він досить міцний і має великий термін експлуатації. Крім цього, такий дах відмінно утримує тепло. Фасад басейну буде прикрашений вітражами та крім цього буде ще й термо модернізований. Усередині приміщення буде встановлено новітню технологію опалення, яка дозволить віддавати тепло по максимуму, а споживати енергію по мінімуму.

На даному етапі будівельні роботи ведуться з укладання фундаменту. Роботу з розробки котловану закінчено, тепер плиту заливають бетоном.

Довжина довгоочікуваного басейну складатиме двадцять п’ять петрів і в ньому буде п’ять плавальних доріжок. Дві стіни будуть виконані із вітражів, які дозволять візуально збільшити внутрішнє приміщення. Такі ж вікна мають встановити і у вестибюлі будівлі.

Чаша басейну буде оснащена найсучаснішою триступеневою технологією очистки. Вона дозволить у басейні регулювати кислотність та жорсткість води, а ультрафіолетовий фільтр зможе вбивати усі бактерії.

На першому поверсі будівлі буде розміщено великий зал, в якому будуть знаходитися безліч тренажерів та зона для фітнесу. На цьому ж поверсі будуть розміщені тренерські приміщення, роздягальні та душові.

Комплекс буде доступний людям з обмеженими можливостями, всередині буде встановлено спеціальний пыдйомник, а також зроблено трибуни з усіма зручностями.

Повне завершення всіх будівельних робіт та урочисте відкриття планується на осінь 2022 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.