Середа, 29 Травня, 2024

Басейн “Богатир”. Що пішло не так після реставрації?

І знову “Добридень!” – фраза, яка найкраще описує ситуацію з нашим улюбленим басейном “Богатир” (ДЮСШ №1), пише “kryvyi-rih-future.com.ua“.

Днями з’явилася інформація, що відкрито новий тендер на додаткові роботи з реконструкції технічної частини басейну, список вражаючий: від заміни труб до герметизації стиків. При цьому, потрібно зазначити, що в жовтні 2020 року мер Кривого Рогу оголосив про повну готовність басейну до нового сезону. Що ж пішло не так?

Дана історія почалася п’ять років тому. Після десятка звернень до мерії міста, після сотень публікацій в соцмережах, прохань і пропозицій було прийнято рішення, що басейну Бути! Оголосили старт розробки проектної документації, дивним чином знайшли в бюджеті міста кошти (100 млн. грн) та розпочали поетапну реконструкцію 50-ти метрового басейну у самому серці Кривого Рогу.

Протягом п’яти років будівля басейну виглядала, як занедбана споруда з натяком на повний демонтаж. Але, з’явився привід! Напередодні виборів, у 2020 році, в соцмережах місцевих груп з’явилися публікації, фотографії на яких ми побачили будівельні бригади, техніку і навіть укладальників тротуарної плитки. Сюжети місцевого телебачення рясніли новиною про якнайшвидше відновлення басейну, завдяки мерії міста.

Офіційне відкриття басейну 2020 року

У жовтні цього ж року у напів урочистій атмосфері, без наявності журналістів, не тільки через карантинних обмежень, був відкритий басейн в тестовому режимі, з можливістю його відвідування в найближчому майбутньому. Майбутнє прийшло, а басейн виявляється, не готовий повноцінно приймати відвідувачів. Головна причина – басейн не забезпечений системою підігріву води. У підсумку, з’являється тендерна інформація з переліком необхідних додаткових робіт в сумі 23 млн. грн, де ми бачимо більш 20 позицій будівельних робіт, в тому числі і заміну труб, повітроводів, укладання плитки та інше.

Басейн не працює. Попереду шостий рік реставрації …

Нагадаємо, що протягом останніх двох років план розвитку Кривого Рогу передбачає реставрацію ще двох басейнів, в інших районах міста. Роботи по іншим були проведені в термін, обумовлений раніше, без затримок та інших неприємних моментів. Об’єм робіт був в рази менш витратний, як з фінансової складової, так і по ресурсній частині. Тому, пригоди з басейном «Богатир» залишаються поки загадкою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.