Середа, 29 Травня, 2024

Цирк у Кривому Розі зроблять сучасним. Коли розпочнеться реконструкція?

“Велике будівництво” у Кривому Розі йде дуже активно. Нещодавно на офіційній сторінці програми “Великого будівництва” у соціальній мережі повідомили інформацію про плани реконструкції на 2022 рік. У цю програму на поточний рік увійшов ще один об’єкт Кривого Рогу, якому давно була потрібна реконструкція – Криворізький державний цирк. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Слід зазначити, що реконструкція об’єктів Кривого Рогу триває дуже активно. На даному етапі практично на завершальній стадії знаходиться стадіон “Спартак”, який розташований у Центрально-Міському районі у парку імені Федора Мершавцева. У цьому ж районі, на вулиці Олександра Поля на місці колишньої школи №20 зводять новий та сучасний басейн абсолютно з нуля. Вже була залита чаша басейну та йдуть будівельні роботи самої будівлі, відкрити планують восени 2022 року. Повним ходом йде будівництво криворізької арени – стадіону “Металург” тут також планують завершити роботи в поточному році. Окрім цього нещодавно розпочалася масштабна реконструкція Криворізького міжнародного аеропорту. “Велике будівництво” у Кривому Розі торкнулося і сфери освіти, а також сфери медицини. Повним ходом триває реконструкція шкіл, ліцеїв та дитячих садків. Поновлять і заклади медицини. Крім цього неподалік Кривого Рогу будують з нуля затишний будинок для дітей-сиріт. Було зроблено трасу Кривий Ріг-Кропивницький.

За роки незалежності у Кривому Розі не проводилося такої кількості та такого масштабу будівельних робіт та робіт з реконструкції. І це ще не все, у планах на поточний рік за програмою “Великого будівництва” розпочало реконструкцію Криворізького державного цирку. Вже дуже скоро всі жителі Кривого Рогу зможуть відвідати більшість об’єктів програми “Великого будівництва”, оскільки відкриття заплановане на 2022 рік.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.