Середа, 29 Травня, 2024

У Кривому Розі можливе підвищення вартості проїзду в маршрутному таксі

Водії міських маршруток вимагають підвищити вартість проїзду до 10 гривень. Адже, в інших містах вже давно діють нові тарифи маршрутного таксі. Такі вимоги зумовлені тим, що наразі спостерігається стрімке підвищення цін на пальне, газ та транспортні деталей. Датою, коли, ймовірно, піднімуть ціни на проїзд – 1 лютого 2022 року. А на сайті Криворізького виконкому з’явилося обговорення на рахунок цього. Далі на kryvyi-rih-future.

Більш того водії маршрутних перевезень з цим питанням звернулися до місцевої влади. Водії просять переглянути та перерахувати вартість місцевого проїзду в маршрутному таксі. 

Підняття вартості проїзду в маршрутному таксі аргументують тим, що підвищується мінімальна зарплата, збільшується вартість пального. Низька вартість проїзду провокує несвоєчасний ремонт транспорту перевізниками. До того ж, низька ціна проїзду не дозволяє дотримуватися роботи маршруток у вечірній час.

Необхідно зазначити, що останнє здороження проїзду в Кривому Розі ввели рік тому – 1 грудня 2021 року. Підняли ціни за проїзд тоді не тільки у Кривому Розі, а й по всій країні. Причина була та ж сама – підвищення цін на паливно-мастильних матеріалів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.