Середа, 29 Травня, 2024

Картка криворіжця у смартфоні

З 1 травня 2021 року за ініціативою мера міста Павлова К. Ю. було прийнято рішення про безкоштовний проїзд. Він розповсюджується на весь комунальний транспорт який діє в Кривому Розі і доступний для кожного мешканця міста. Безоплатно  проїхати на міському транспорті можна за допомогою “Картки криворіжця”, яку можна придбати  як на безкоштовній, так і на платній  основі на офіційному сайті  “Портал криворіжця” або у районних пунктах які зазначені на сторінці, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Існують наступні види карток:

  • Звичайна картка для зареєстрованих у місті мешканців. Сюди ж включають мешканців міста без пільг, студентів, пенсіонерів та інші пільгові категорії, ії можна оформити безкоштовно.
  • Картка учнівська – призначена саме для школярів, оформлюється безкоштовно.
  • Карта для не зареєстрованих у місті осіб. Цю картку можуть оформити мешканці міста які проживають у Кривому Розі, але прописані в іншому населеному пункті. Вартість такої картки 100 грн.

Багатофункціональність картки

Функціонал картки полягає не лише в безоплатному проїзді в міському транспорті, а й є для пасажирів електронним квитком, також ідентифікує власника картки відповідною оснащеною системою, включає дані персоналізації такі як: прізвище, ім’я, по батькові та соціальний номер. Функціонал в області медицини пов’язаний з  реімбурсацією лікарських засобів та придбанням ліків у мережах аптек-партнерів проекту зі знижкою. Функціонал в галузі освіти розповсюджується на картки для школярів, він надає інформацію батькам про те чим харчуються діти  в шкільній їдальні, про час відвідувань закладу загальної середньої освіти та про проїзд у комунальному транспорті. І останній  торговельний функціонал, який на даному етапі знаходиться ще в розробці. У майбутньому він  дозволить мешканцям міста   брати участь у програмах лояльності які будуть представляти партнери проекту “Картка криворіжця” у своїх торговельних точках. Надалі власники “Картки криворіжця” за бажанням можуть підключатись до інших розроблених доповнень з урахуванням вже наявних.

Мобільний додаток

Міська влада не зупинилася лише на фізичній карті, яка зазвичай більш зручніша для пенсіонерів, та почала розробляти програму  з “Карткою криворіжця” для смартфонів. Раніше перераховані функції будуть доступні у смартфоні, також додадуть в програму можливість дивитись розклад всіх маршрутів міста та будувати онлайн маршрут з урахуванням графіка руху всього міського транспорту. Також розробляється можливість оплати харчування в шкільних їдальнях за допомогою додатка “Картка криворіжця” у смартфоні  та безконтактної валідації проїзду.

Крім цього  постійно удосконалюється і інший додаток  “Мій Кривий Ріг Smart City”. Це офіційний додаток міста Кривого Рогу, який створений на базі сайту “Криворізький ресурсний центр”. В додатку можна знайти будь-яку інформацію про місто. Мешканці можуть дізнатися про найближчі події в місті, здійснювати енерго та екомоніторинг, записатись на прийом до лікаря або в дошкільний навчальний заклад, слідкувати  за нарахуваннями за комунальні послуги та бюджетом міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.