Понеділок, 15 Квітня, 2024

Нові правила перевезень з 11.11.21 у Кривому Розі

Весь Дніпропетровський регіон зараз перебуває в червоній епідеміологічній зоні. Наш регіон є антилідером за кількістю випадків зараження людей на COVID-19 та за кількістю летальних випадків. Станом на восьме листопада у Кривому Розі проходять лікування від ковіда 2014-ть пацієнтів, двадцять пацієнтів загинуло через коронавірус, який розвивався на тлі хронічних хвороб, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Рекомендація про нове обмеження

Через такий сплеск захворюваності на COVID-19 у нашому регіоні ТЕБ І НС запропонували нові карантинні обмеження. Нові умови торкнуться пасажирських перевезень. Вони будуть здійснюватися тільки за наявності сертифіката для повної вакцинації або негативного тесту на COVID-19.

За словами Володимира Орлова, заступника голови ДніпроОДА, в області необхідно застосовувати рішучі заходи, які будуть ефективними у боротьбі з поширенням пандемії COVID-19. Лікарі не тільки нашої області, але всієї країни працюють на межі, працюють цілодобово. А динаміка випадків захворюваності на COVID-19 лише зростає. За тиждень цей показник зріс у п’ять разів. Більшість тих, хто потрапляє в реанімацію, не вакциновані пацієнти. Вакцина не дає гарантію, що людина не захворіє повторно, але дає гарантію, що людина не потрапить у реанімацію і зможе перенести хворобу в легкій формі і не померти. Тому на засіданні ТЕБ та НС було запропоновано містам, громадам та іншим територіям Дніпропетровського регіону запровадити нові обмеження на місцеві перевезення пасажирів.

На що поширюватиметься нове обмеження

На даний момент обмеження на перевезення, на які необхідно надавати сертифікати та тести-ПЛР, поширюється тільки на перевезення між областями.

Але вже з одинадцятого листопада в області можуть запровадити додаткове обмеження, яке стосуватиметься переміщення по області, між містами та містом. Тобто сюди входитимуть окрім маршрутів, тролейбуси, трамваї та інші транспортні засоби, які перевозять людей у ​​межах та за межами міста.

Тобто в транспортний засіб будуть допущені тільки ті криворіжці, у яких є зелений сертифікат або тест, який був зроблений не менше ніж сімдесят дві години тому. Також пройти вакцинацію мають абсолютно усі водії.

Але це лише поки що рекомендація, належне рішення буде прийнято на місцях. У Кривому Розі це належна міська комісія, яка розглядає питання ТЕБ та НС.

У той час, коли проходила нарада ради з питань ТЕБ ​​та НС, також було висунуто пропозицію про заборону роботи під час карантину розважальних установ.

Крім цього, були розглянуті ще питання з приводу студентів. Їх планують впускати до гуртожитків також лише за наявності сертифіката про повну вакцинацію. В іншому випадку студентам доведеться повернутися до себе додому та продовжити навчання в університеті в дистанційному режимі. Всі пропозицію винесені на зборах комісії підтримали. Тепер криворіжцям слід готуватися до рішення, яке винесе міська комісія.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.