Середа, 29 Травня, 2024

Що можуть отримати молоді криворізькі батьки замість “бебі-боксу”?

Тепер батьки з Кривого Рогу зможуть самостійно подавати заявку на компенсацію коштів замість звичайного “бебі-боксу”, який зазвичай видають під час народження дитини. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

У нашій країні кілька років поспіль спостерігається дуже катастрофічне демографічне становище. Виходячи з цього, урядом України було прийнято рішення, яке дає більший стимул українцям підвищувати народжуваність у країні. Такими стимулами є різні матеріальні допомоги з народження дитини, різні заохочення, а також “бебі-бокс” в якому держава надає перші необхідні речі для немовлят.

Такий бокс від держави є одноразовою допомогою для батьків, яка видається після народження дитини в пологовому будинку.

З себе “бебі-бокс” представляє звичайну яскраву коробку в якій знаходяться різні набори для новонароджених такі, як повзунки, шапочки, підгузки, комбінезони, покривало і багато чого іншого, що вкрай необхідно дитині та її батькам в перші дні життя немовляти. Крім цього, сам бокс можна цілком використовувати як тимчасове місце для сну новонародженого.

Заява на оформлення “бебі-бокса” здійснюється в той час, коли мама та її немовля ще перебувають у пологовому будинку.

Але тепер з 2021-го року криворожанки і мешканки всієї країни зможуть вибрати, що для них і їх малюка буде потрібніший бокс або ж грошова компенсація за нього.

За статистичними даними у Кривому Розі молоді матусі, які стають мамами вперше зазвичай обирають пакунок для малюка. Інший варіант у  вигляді  грошової компенсації  вартості даного “бебі боксу” вибирає більшість криворожанок, особливо ті, які ставали мамам не вперше.

Послугу компенсації грошей з “бебі-боксу” мами можуть оформити через портал “Дія” за посиланням. Грошова компенсація буде у розмірі натуральної допомоги самого “бебі-боксу”.

 Цю компенсацію породіллі зможуть отримати протягом тридцяти днів з моменту її оформлення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.