Субота, 25 Травня, 2024

Ряд об’єктів у Кривому Розі продає “Українська залізниця”

У Кривому Розі “Українська залізниця” на торги виставила цілу низку споруд, що знаходяться у Довгинцівському районі, таких як: туалет, будівля магазину, а також сарай. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Про цю інформацію стало відомо з офіційного порталу державних закупівель ProZorro.

21-го січня на сайті державних закупівель ProZorro “Українська залізниця” виставила на торги ряд об’єктів нерухомості, що знаходяться на території Кривого Рогу – це туалет, будівля магазину та сарай, загальна площа яких становить близько 237,1 метрів квадратних. Ряд об’єктів знаходиться в Довгинцівському районі по вулиці Литке, 68-а.

Стартова ціна на нерухомість виставлену “Українській залізниці” становить 1 мільйон 091 тисяча 019 гривень 94 копійки.

Взяти участь в аукціоні бажаючі можуть до 16 лютого до 20:00 вечора. Сам же аукціон проведуть 17 лютого об 11:05 ранку.

Слід також зазначити, що нещодавно стало відомо про те, що “Українська залізниця” подала позов до Господарського суду Дніпропетровської області на підприємство АрселорМіттал Кривий Ріг через заподіяння збитків у розмірі понад 5 мільйонів гривень.

Причиною даного позову є те, що працівники промислово криворізького гіганта не зареєстрували 38-м коригувальних розрахунків, які були необхідні для податкових накладних за скоєні залізничні перевезення “Українською залізницею” у 2018-му році. Відповідно УЗ через це зазнала значних збитків.

Судове засідання у даній справі про завдання збитків промисловим підприємством АрселорМіттал Кривий Ріг “Українській залізниці” у розмірі 5 мільйонів 725 тисяч 794 гривень 06 копійок відбудеться 8-го лютого 2022 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.