Субота, 25 Травня, 2024

У Кривому Розі з’являться нові лави без спинки за 300 тисяч гривень

На офіційному порталі державних закупівель ProZorro було оголошено тендер Департаментом розвитку інфраструктури Кривого Рогу на придбання 63-х лавок без спинки, на що з міського бюджету було виділено кошти у розмірі 300 тисяч гривень. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Якими будуть лавочки

Відповідно до тендерної документації, виставленої Департаментом розвитку інфраструктури Кривого Рогу на сайті ProZorro, майбутній переможець аукціону має виготовити лавочки з металевого каркасу, який складається з двох боковин, які у свою чергу мають бути виконані з профільної металевої труби з параметрами не менше ніж 60х60 міліметрів, а товщина. їх стінки має становити 3-3,5 міліметра. Боковини лавки між собою повинні бути з’єднані профільними металевими трубами параметри, яких також повинні становити не менше 60х60 міліметрів та з товщиною стінок 3-3,5 міліметра. Каркас повинет бути пофарбований у чорний колір спеціальної порошкової фарбою.

Сидіння лавочки переможець аукціону має виготовити із дерев’яного бруса. Параметри сидіння для лавки повинні бути не менше ніж 40х60 міліметрів, а самих брусів має бути шість штук покритих лаком.

Довжина лавки без спинок повинна становити 1700-1750 міліметрів, ширина 400-450 міліметрів, а висота лавок повинна бути 380-420 міліметрів. При цьому глибина для бетонування заставних деталей за висотою має становити 500 міліметрів.

У вартість таких лавок входять витрати на доставку транспортом постачальника до міста Кривий Ріг, у тому числі і в саме місце монтажу, відповідно до письмової заяви замовника, а також витрати на встановлення товару.

Гарантійний термін експлуатації лавок з моменту встановлення два роки.

Терміни постачання мають виконати до 1-го листопада 2022 року.

У разі якщо замовник, тобто Департамент інфраструктури Кривого Рогу, виявить неякісний товар або товар, який не відповідає технічним вимогам, виконавець повинен замінити невідповідний товар без будь-якої додаткової оплати з боку замовника.

Для участі у тендері необхідно подати заяву до 09:00 14 лютого. Торги відбудуться 15 лютого о 14:39.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.