Середа, 29 Травня, 2024

Що потрібно знати про продаж деревини для бізнесу B2B?

Бізнес у Кривому Розі, який займається реалізацією деревини, може бути досить вигідною сферою діяльності та приносити високий прибуток. Однак успіх у цій справі залежить від кількох ключових факторів. Одним із цих факторів є участь у торгах на електронних аукціонах Української енергетичної біржі – https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-brusok-dereva-za-privablivou-tsinou-na-litsenzovanij-birz/.

Торги на Українській енергетичній біржі

До торгів необробленою деревиною на Українській енергетичній біржі приєднуються компанії з різних куточків України. Українська енергетична біржа є дуже зручною і неймовірно ефективною платформою для проведення торгів енергоресурсами, включаючи деревину. Показником високої ефективності участі компаній у торгах цьому ресурсі є досить високий рівень продажу деревини. Наприклад, у першому півріччі 2021 року реалізація деревини через торги на біржі перевищила 90%.

Взяти участь у торгах не складе труднощів. Це дуже швидка та легка процедура, для якої необхідно пройти:

  • акредитацію;
  • подати заявку на участь у торгах.

Головною метою Української енергетичної біржі є швидка та ефективна реалізація необробленої деревини та пиломатеріалів. До того, торги на цій біржі зводять до мінімуму корупцію. Тут також відбувається громадський контроль і можна знайти досить широке коло покупців.

Що потрібно знати про продаж деревини для бізнесу B2B?

Зареєструватися на Українській енергетичній біржі і взяти участь у торгах ні для кого не буде важко. А ось як збільшити прибуток криворіжцям і як почати правильно продавати на електронному аукціоні необхідно знати кожному постачальнику деревини та пиломатеріалів.

Зокрема, перед торгами компанія має:

  • визначити ринок збуту;
  • знайти правильного та вигідного постачальника деревини;
  • розробити ефективну маркетингову стратегію (цінова політика, цільова аудиторія, реклама та інше);
  • здійснити контроль якості продукції (ви повинні розібратися у визначенні якості деревини та бути впевнені у тому, що ваш постачальник надає вам виключно якісну деревину);
  • визначити рентабельність (ви повинні знати, скільки вам коштуватиме дерево і за скільки ви зможете його продати, а також необхідно враховувати: транспортування, зберігання та обробку деревини);
  • ефективно управляти запасами (важливо вести точний облік запасів, щоб уникнути непотрібних витрат на зберігання надлишків деревини або втрату прибутку через брак товару);
  • фінансове планування (ви повинні знати, скільки коштує деревина і скільки ви зможете продати її за прийнятною ціною).

Враховуючи всі ці фактори перед початком торгів на Українській енергетичній біржі, можна привести свою компанію до досить високого прибутку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.