Бізнес у Кривому Розі, який займається реалізацією деревини, може бути досить вигідною сферою діяльності та приносити високий прибуток. Однак успіх у цій справі залежить від кількох ключових факторів. Одним із цих факторів є участь у торгах на електронних аукціонах Української енергетичної біржі – https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-brusok-dereva-za-privablivou-tsinou-na-litsenzovanij-birz/.
Торги на Українській енергетичній біржі
![](https://kryvyi-rih-future.com.ua/wp-content/uploads/sites/9/2023/06/by3iz6wp35krevtpvq2adif67ruja7xpquy2ewyxxaej5jfxt8bavlptfib7pwwerflmmluyy5v-u_irwv15jzhrcp3ccfdpolsberuleg7cgtkie0jzfdzxms6_duokcubebrbmmb1sj2bdupisbma.png)
До торгів необробленою деревиною на Українській енергетичній біржі приєднуються компанії з різних куточків України. Українська енергетична біржа є дуже зручною і неймовірно ефективною платформою для проведення торгів енергоресурсами, включаючи деревину. Показником високої ефективності участі компаній у торгах цьому ресурсі є досить високий рівень продажу деревини. Наприклад, у першому півріччі 2021 року реалізація деревини через торги на біржі перевищила 90%.
![](https://kryvyi-rih-future.com.ua/wp-content/uploads/sites/9/2023/06/36ga-dn0w-9r2iepqmqya4hhatvk6rvcpwqipvyo6_16nn1ifehxljbwsdngobes30mutv77uihohohxwzjjjhwlgaodluyyosfoozygprq05rmr5zcqgcduzaanrhqsqwxnnal5u4ftg6bgo0dfyo4.png)
Взяти участь у торгах не складе труднощів. Це дуже швидка та легка процедура, для якої необхідно пройти:
- акредитацію;
- подати заявку на участь у торгах.
Головною метою Української енергетичної біржі є швидка та ефективна реалізація необробленої деревини та пиломатеріалів. До того, торги на цій біржі зводять до мінімуму корупцію. Тут також відбувається громадський контроль і можна знайти досить широке коло покупців.
Що потрібно знати про продаж деревини для бізнесу B2B?
![](https://kryvyi-rih-future.com.ua/wp-content/uploads/sites/9/2023/06/heqvselsuvjypp8kyslsqdpqyqd_ncrs-qirdvs_pjjqtmfmzatgvidncfifmu3j-mnvtjeictn7arzkj01eds-eloyv5iv-p5qr44hdhzftv0-dvahiadeyhnwqwhvnyqnkyeo6drpvcuh5aa_u_za.png)
Зареєструватися на Українській енергетичній біржі і взяти участь у торгах ні для кого не буде важко. А ось як збільшити прибуток криворіжцям і як почати правильно продавати на електронному аукціоні необхідно знати кожному постачальнику деревини та пиломатеріалів.
Зокрема, перед торгами компанія має:
- визначити ринок збуту;
- знайти правильного та вигідного постачальника деревини;
- розробити ефективну маркетингову стратегію (цінова політика, цільова аудиторія, реклама та інше);
- здійснити контроль якості продукції (ви повинні розібратися у визначенні якості деревини та бути впевнені у тому, що ваш постачальник надає вам виключно якісну деревину);
- визначити рентабельність (ви повинні знати, скільки вам коштуватиме дерево і за скільки ви зможете його продати, а також необхідно враховувати: транспортування, зберігання та обробку деревини);
- ефективно управляти запасами (важливо вести точний облік запасів, щоб уникнути непотрібних витрат на зберігання надлишків деревини або втрату прибутку через брак товару);
- фінансове планування (ви повинні знати, скільки коштує деревина і скільки ви зможете продати її за прийнятною ціною).
Враховуючи всі ці фактори перед початком торгів на Українській енергетичній біржі, можна привести свою компанію до досить високого прибутку.