Середа, 24 Липня, 2024

Як купувати деревину на електронних торгах та чому це вигідніше для обох сторін угоди?

Електронні торги — краще місце для купування деревини з українських підприємств. Майже всі державні організації, великі компанії зобов’язані придбати будь-який товар чи послугу через аукціони. Лісовим господарствам дуже вигідно працювати через систему ProZorro. Вона сучасна, безпечна, проста в користуванні.

Чому підприємці обирають електронні аукціони?

Торги проводять онлайн, тому замовники та постачальники можуть робити замовлення з будь-якого куточка Землі. Більше не треба посилати своїх співробітників, щоб домовитися про кращі умови для бізнесу. Ніяких корупційних схем, «накручування» вартості деревини. Будь-які торги можливо заперечити, подати апеляцію, якщо були порушені правила. 

Ставлення до всіх учасників однакове — до оголошення результату тільки замовник має інформацію про них. Усі рішення, які він приймає, мають обґрунтування. Інакше рішення може оскаржити будь-хто. 

Майже всі угоди приводять до довготривалої співпраці. Що дуже вигідно для продавця, якому більше не потрібно шукати клієнта, та для замовника, бо його питання вирішено. Крім того, лісоматеріали, що виставляються на аукціоні, мають вартість нижче ринкової. 

Електронні торги підтримують економіку:

  • країна отримує податки;
  • не витрачає кошти на організацію масштабних заходів;
  • бізнес розвивається;
  • антикорупційні заходи працюють.

Безпека угод між двома сторонами — основа довготривалого співробітництва.

Процес купівлі деревини на аукціонах

Лісові господарства регулярно віддають на реалізацію деревину з твердих порід, круглі матеріали листяних, хвойних порід. Дуб та сосна — найпопулярніші. Один лот може містити в собі пропозицію придбати до 400 м³ деревини. При цьому вартість 1 м³ листяної породи стартує від 600 грн. А хвойної — від 800 грн. Тендери з продажу деревини стартують від 150 тис. грн. 

Для того щоб придбати деревину на електронних торгах треба зареєструватися, підтвердити свою особу електронним підписом. На головній сторінці сайту, що надає послуги торгів, вводиться у пошуковий рядок назва підприємства або замовника. Ще можна ввести код ЄДРПОУ лісозаготівельного господарства. Додається регіон, дата, коли відбудеться аукціон, бюджет та стан.

За участь замовник нічого не сплачує, всі податкові збори — реєстраційний та гарантійний — сплачують постачальники. Для продажу та купівлі деревини можуть проводити як торги на підвищення, так і на зниження вартості. Другий варіант більш вірогідний. 

Торги автоматично фіксуються в актах та передаються в Центральну базу даних. Це відбувається відразу після вибору переможця. За рішенням можуть спостерігати не лише учасники, а й сторонні люди, наприклад, з антикорупційного комітету чи просто бізнесмени. Тому обов’язково дотримуйтесь правил, а якщо в чомусь сумніваєтеся, зверніться до технічних фахівців сайту.

Електронні торги — це швидка і безпечна покупка якісного лісоматеріалу для різних потреб. https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/. Переходьте на сайт, беріть участь та перемагайте у торгах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.