Неділя, 16 Червня, 2024

Нова спецтехніка для максимально швидкого усунення несправностей та позаштатних ситуацій у Кривому Розі

У Кривому Розі 2022 року повним ходом втілюється міська програма з розвитку комунального транспорту. У планах місто має придбати 15-ть нових і сучасних трамваїв, а також 6-ть трамваїв, які були раніше капітально відремонтовані. Крім оновлень для комунального транспорту, для Кривого Рогу буде закуплено і спеціалізовану техніку, яка дозволить швидко реагувати та усувати неполадки які виникають у місті. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Нову партію спецтехніки, яка дозволить швидко усувати неполадки на контактній мережі тролейбусів, нещодавно отримало комунальне підприємство “Міський тролейбус”. Слід також зазначити, що за останні роки для підприємства було придбано сучасні тролейбуси у кількості 62 штук та автобусів у кількості 27 штук. Крім цього у Кривому Розі було впроваджено особливу технологію відновлювальних робіт, завдяки якій криворізькі майстри модернізують транспорт практично на 90%. На даний момент на маршрутах Кривого Рогу курсують 42-а повністю відремонтованих трамваїв і тролейбусів.

З нової спецтехніки для комунального підприємства “Міський тролейбус” придбали навантажувач. Даний вид спецтехніки дуже універсальний, його можна використовувати як вежу, як снігоприбиральник, а також як буреям. Також на комунальне підприємство ще очікується постачання кількох вишок, навантажувачів, самоскидів, які насамперед дадуть змогу своєчасно виправляти неполадки та надавати послугу для криворіжців.

Також на підприємстві з’явився навантажувач з телескопічною стрілою Bobcat T35.130SLP разом із навісним обладнанням, до якого включений ківш, спеціальна платформа для персоналу, крановий гак, бур із гідравлікою, а також снігоприбиральний відвал. Така техніка комунальному підприємству дозволяє здійснювати цілий ряд робіт, починаючи з підготовки місця для встановлення контактної тролейбусної опори, обслуговування електронних табло та до очищення території від сміття або снігу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.