Субота, 20 Липня, 2024

Перепрограмування “Карти криворіжця” під час воєнного стану: навіщо потрібно і де зробити

“Карта криворіжця” – унікальний проект для Кривого Рогу.  Картами активно користуються громадяни Кривого Рогу вже рік.  Проект став успішним, а мешканці міста задоволені можливістю пересуватися комунальним транспортом абсолютно безкоштовно. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Про користування “Картою криворіжця”

“Карткою криворіжця” жителі міста почали користуватися на початку 2021 року.  Вже навесні картка стала електронним квитком, завдяки якому можна їздити у комунальному транспорті Кривого Рогу абсолютно безкоштовно. Для цього у громадському міському транспорті були встановлені спеціальні валідатори.

Насамперед “Карту криворіжця” почали оформляти мешканці міста, які мають пільги. Після цього розробили карту учнівську та звичайну.

Оформлення першої “Карти криворіжця” було безкоштовне, при повторному оформленні через втрату або іншу причину карта оформляється платно.

Окрім безкоштовного проїзду “Карта криворіжця” для учнів шкіл давала можливість контролювати їхнє відвідування. У школах були встановлені спеціальні валідатори.

Крім цього йшли роботи над розробкою програми для смартфону “Карта криворіжця” для ще зручнішого користування, особливо для молоді. За допомогою програми можна було б контролювати час перебування дитини в школі, робити замовлення ліків, отримувати на карту компенсацію з міського бюджету на комунальні послуги, отримувати актуальний розклад міського транспорту в режимі реального часу, а також безконтактно здійснювати оплату проїзду та оплату харчування у шкільній їдальні.  Додаток повинен був ще більше полегшити життя громадян Кривого Рогу, але війна яку почала Росія проти України внесла свої корективи в даний проект.

Зміни, які вніс воєнний стан

Слід зазначити, що попри складні військові умови у Кривому Розі міська влада зберегла безоплатний проїзд за допомогою “Карти криворіжця” у комунальному транспорті.  Але оскільки до міста евакуювалася велика кількість переселенців, міська влада вирішила внести деякі зміни. Таким чином, з кінця квітня 2022 року проїзд у комунальному транспорті безкоштовний не лише до криворіжців, а й для вимушених переселенців.

При цьому “Карту криворіжця” продовжують валідувати. Валідація картки при проїзді в комунальному транспорті необхідна для обліку кількості пасажирів. Але для цього “Карту криворіжця” необхідно перепрограмувати. У свою чергу ті мешканці Кривого Рогу, які офіційно не зареєстровані тут і які поповнювали “Карту криворіжця” для оплати проїзду, після перепрограмування зможуть переміщатися комунальним транспортом безкоштовно.

Перепрограмування картки здійснюється у комунальному підприємстві “Центр електронних платежів” по вулиці Героїв АТО, 30, у кабінеті 307 у будні дні з 08:30 ранку до 17:00 вечора з перервою на обід з 12:30 до 13:00.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.