Середа, 29 Травня, 2024

Як працює міський тролейбус у Кривому Розі в умовах воєнного часу?

Кривий Ріг прифронтове місто. З початку повномасштабної війни Росії проти України у ньому відбулися деякі зміни, зокрема у транспортних перевезеннях. Міжгородські рейси довгий час скасували, а ось комунальний транспорт незважаючи на військовий стан продовжив працювати і адаптуватися до нових військових реалій. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Ремонт тролейбусів у непростих умовах

Працівники криворізького тролейбусного депо, незважаючи на військовий стан, продовжують здійснювати ремонт транспорту та його технічне обслуговування. Крім того, у такий непростий воєнний час проводитися і капітальний ремонт з відновлення тролейбуса великої місткості для подальших перевезень криворіжців. Кошти, на які здійснюється ремонт тролейбуса, були виділені з міського бюджету. На них комунальне підприємство придбало найголовніші та необхідні матеріали та запчастини для того, щоб виконати відновлення кузова, повністю замінити внутрішню обшивку транспорту, замінити підлогу та два мости, провести нову проводку, а також здійснити ремонт панелі управління та електродвигунів.

Крім тролейбуса великої місткості в депо під час військового стану ремонтують два інші міські тролейбуси.

У непростих умовах воєнного часу своєчасне технічне обслуговування транспорту є важливим аспектом.

Комунальні працівники працюють у такий непростий час на благо міста та країни, забезпечуючи стабільну роботу міського транспорту. Крім того, деякі співробітники комунального підприємства сміливо працювали на евакуаційних рейсах, рятуючи людей від обстрілів російських окупантів.

Графік роботи тролейбуса під час війни

Міські перевезення комунальним транспортом у Кривому Розі залишаються доступними незважаючи ні на що. Усі громадські перевезення Кривим Рогом здійснюються відповідно до складеного графіка, крім того, в умовах війни співробітники криворізького тролейбусного депо стежать за технічним станом транспорту, щоб тролейбуси не ламалися і регулярно виходили на маршрути.

Слід зазначити, що всі тролейбуси які раніше їздили своїми маршрутами продовжили ними їздити і у воєнний час. За два місяці війни у ​​Кривому Розі не було скорочено жодного тролейбусного маршруту. Комунальне підприємство в умовах воєнного часу робить все можливе для того, щоб криворіжці могли своєчасно дістатися тролейбусом до свого місця призначення.

В умовах військового стану у Кривому Розі тролейбус здійснює міські перевезення з 05:00 ранку та до 23:00 ночі. За таким же графіком працюють комунальні автобуси та швидкісний трамвай. Приватні міські перевезення починають працювати з 06:00 ранку та закінчують о 20:00 вечора.

Слід зазначити, що під час комендантської години криворіжцям заборонено перебувати на вулиці. Слід суворо дотримуватися цих вимог. Пересуватися в комунальному транспорті під час комендантської години може лише мешканець Кривого Рогу, який має спеціальну перепустку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.