Середа, 29 Травня, 2024

У Центрально-Міському районі пройшов мітинг проти забудови нового житлового комплексу

У понеділок 31-го січня криворіжці, які проживають у Центрально-Міському районі міста, вийшли на мітинг проти забудови території біля їх будинків житловим комплексом. Жителі району вважають, що таке будівництво по вулиці Староярмарковій 9-А є незаконним і навіть небезпечним. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Містяни у кількості 20-ти осіб зібралися на мітинг біля майбутнього місця забудови на перетині вулиць Староярмарковій та Першотравневій. Жителі найближчих будинків виступають категорично проти будівництва нового дев’ятиповерхового житлового комплексу на цьому місці, тому що просто бояться за свої будинки, що вони під час проведення робіт можуть почати руйнуватися.

Жителі Центрально-Міського району під час проведення мітингу намагалися завадити компанії-забудовнику на місці майбутнього будівництва встановити огорожу. Криворіжці стверджують, що будь-яке будівництво, яке буде здійснено поблизу їхніх будинків, може спричинити руйнування тих самих будинків, що згодом загрожуватиме безпеці життя криворіжців, які проживають у будинках по сусідству.

Слід зазначити, що нещодавно в інтернеті з’явилася інформація про те, що на перехресті вулиць Першотравнева та Староярмаркова у планах звести новий 9-поверховий житловий комплекс “Парковий”. На цій території декількома роками раніше планувалося також звести новий житловий будинок, але роботи були виконані лише на 6%, після чого територія дуже довго стояла огородженою парканом і згодом заросла деревами.

Роботи зі зведення житлового комплексу “Парковий” планують закінчити за два роки, у 2024 році.

У даного ЖК вже є офіс, де можна придбати квартиру. На продаж виставлено 179 квартир площею від 39 квадратних метрів до 77 квадратних метрів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.