Субота, 25 Травня, 2024

Криворіжцям бракує місць для відпочинку. На сайті Міськвиконкому з’явилася ще одна петиція про створення скверу

Раніше на сайті Міськвиконкому Кривого Рогу було зареєстровано петицію від Щербака Олега, в якій він висунув пропозицію створити сквер на мікрорайоні Зарічний, а також попросив міську владу виділити для цього ділянку. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Тепер від Щербака Олега, який є депутатом від “Слуги народу” та представником депутатської групи “Кривий Ріг за сім’ю”, була подана на офіційний сайт Міськради Кривого Рогу ще одна петиція про створення скверу. У новому проханні йдеться про створення нової зеленої зони для відпочинку, але вже для мешканців “Піонера”. Також як і в першій петиці Щербак Олег просить під будівництво скверу місцеву владу спеціально виділити земельну ділянку.

“Піонер” знаходиться в Покровському районі і є одним із найстаріших житлових масивів всього міста Кривого Рогу, який почав існувати у 1930-х роках. Житловий масив “Піонер” за своїми розмірами не великий, досить компактний і в ньому проживає трохи більше 5 тисяч криворіжців. Виходячи з розташування міста, то можна сказати, що “Піонер” знаходиться в географічному центрі Кривого Рогу і на житловому масиві досі немає жодної зони, де могли б відпочити його жителі.

Тому автор петиції Щербак Олег пропонує місцевій владі виділити земельну ділянку та побудувати сквер для мешканців масиву “Піонер”, який перебуватиме між навчальними закладами та міською лікарнею №9. Крім цього, також пропонується провести ряд робіт з благоустрою занедбаної території.

Сквер дасть можливість мешканцям масиву “Піонер” відпочивати поруч зі своїм будинком, покращить загальний вигляд району, сприяє поліпшенню міської інфраструктури, а також екологічному стану.

На даний момент петиція зібрала 742 із 1000 необхідних голосів для подальшого розгляду депутатами Кривого Рогу. Підтримати ініціативу можна за посиланням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.