Понеділок, 15 Квітня, 2024

Які зміни чекають мешканців Кривого Рогу у лютому

На мешканців Кривого Рогу цього місяця чекає кілька змін щодо тарифів, а також зміна вартості та деякі зміни у комунальному транспорті. Докладніше на kryvyi-rih-future.com.ua.

Зміни на тариф з вивезення сміття

Таким чином, для криворіжців вже з 1-го  лютого 2022 року зросте вартість послуги на вивіз сміття. Тариф на послугу компанії ТОВ “Екоспецтранс” на одну особу за місяць з лютого становитиме для тих криворіжців, які проживають у багатоквартирних будинках 31,06 гривень, а для криворіжців, які проживають у приватному секторі, тариф становитиме 32,14 гривень.

Підвищення тарифу на вивезення сміття в Кривому Розі пов’язане зі збільшенням відстані для здійснення вивезення побутових відходів у запланованому періоді, крім цього підвищення тарифу на транспортування сміття пов’язане і з тим, що піднялися ціни на паливно мастильні матеріали, підвищилася мінімальна заробітна плата, а також зрости ціна на автозапчастини та інше. Відтак такі цінові зміни і спричинили підвищення тарифу на вивезення твердих побутових відходів у Кривому Розі.

Зміни вартості пакетів у супермаркетах та магазинах Кривого Рогу

Окрім підвищення тарифу на вивіз сміття у Кривому Розі, з 1-го лютого для мешканців міста у магазинах та супермаркетах одноразові пакети будуть платними. Тепер мінімальна ціна на одноразовий пакет без ручок, а також бічних складок для криворіжців складатиме дві гривні, одноразовий пакет, який має ручки та бічні складки або ж без них можна буде придбати за 2 гривні 50 копійок, звичайний одноразовий пакет з ручками та бічними складками. криворіжцям обійдеться мінімум в три гривні.

Зміни у комунальному транспорті

Вже з першого дня лютого місяця у криворізьких тролейбусах більше не буде кондуктора. Така професія як “Кондуктор громадського транспорту” більше не буде рахуватися у штатному розкладі комунального підприємства. Замість неї на підприємстві буде запроваджено нову професію під назвою “Кондуктор громадського транспорту з контролю”, завдяки якій здійснюватиме контроль оплати проїзду, а також його реєстрацію.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.