Субота, 20 Липня, 2024

Біля Кривого Рогу збираються створити освітній хаб на базі рибгоспу

Незабаром поблизу Кривого Рогу у селищі міського типу Софіївка з’явиться унікальне місце – туристично-освітній хаб. Його збираються відкрити на базі риборозплідника, а також планують відродити і сам риборозплідник. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Про появу цікавого та незвичайного об’єкту стало відомо від Дніпропетровської ОДА.

Риборозплідник  у смт Софіївка планують відновити, після чого розводити там мальків, сома, білого амура, коропа, карася та щуки. Біля риборозплідника буде облаштовано освітній хаб. У ньому будуть розміщені дуже великі акваріуми, в яких відвідувачі хабу зможуть ознайомитися з усіма етапами перетворення ікринку на дорослу рибу.

Риборозплідник знаходиться недалеко від річки Кам’янка. На цьому місці в планах розмістити п’ять спеціальних заглиблень, у яких у майбутньому планують розводити різну рибу. Площа кожного з чеків становитиме 0,5 га. На локацію на даний момент вже завезені спеціальні труби, а монтувати всю  систему почнуть з приходом тепла. У планах риборозплідник повинен мати за сезон  до 15 тонн мальків.

На території відновленого риборозплідника буде відкрито туристично-освітній хаб. На даний момент на цьому місці звели невеликі модульні споруди, площа яких становить 30 квадратних метрів. У модульних будинках будуть встановлені великі акваріуми. На даний момент закуплено три акваріуми, обсяг яких становить 300 літрів. Також у модульних будівлях буде розміщено проектор, різні меблі та фліпчарт. Все це було придбано для майбутнього туристично-освітнього хабу за грантові кошти.

Незабаром у такий хаб зможуть проводити екскурсії, а також уроки біології як для учнів самого смт Софіївка, так і для учнів шкіл Кривого Рогу та інших найближчих сіл. Завдяки такому хабу та поновленому риборозпліднику школярі зможуть наочно ознайомитися з тим, як з ікринки з’являється риба.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.