Субота, 25 Травня, 2024

Майже готовий: у Кривому Розі кількарічний ремонт басейну вийшов на фінішну пряму

На базі ДЮСШ№1 відбулася робоча нарада стосовно ходу робіт з капітального ремонту плавального басейну ДЮСШ №1, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, наразі, роботи виконані на 95 %. На фінішний етап вийшли оздоблювальні роботи у службових приміщеннях, душових, роздягальнях та спортивних залах.

Майже закінчені роботи з облицьовування чаші басейну. В басейн вже закупили 16 тумб для стрибків у воду та електронне табло, їх встановлять найближчим часом.

Як доповів під час наради начальник управління капітального будівництва Валерій Катькін, басейн буде працювати цілий рік, для цього мають встановити  теплові насоси, електричний підігрів води та нову систему очищення.

Криворізький міський голова Юрій Вілкул залишився незадоволений темпами виконання робіт і підкреслив, що їх треба пришвидшити, тому що басейн має бути готовий до відкриття до 1 вересня.

Після басейну робоча нарада перемістилася на футбольне поле зі штучним покриттям спортивного комплексу «Металург» дитячо-юнацької школи №1. Воно було відкрито на початку 2019 року. 

Слід також зазначити, що буквально учора, 7 липня, прокуратура Дніпропетровської області повідомила про те, що на цьому штучному полі зекономили, а саме більше 4 млн гривень осіли в кишенях осіб, причетних до виконання ремонтних робіт. У сметі була заявлена штучна трава високої якості, а натомість постелена дешева. В результаті 4,3 млн гривень навару привласнили виконавці робіт (а можливо, і замовники)

Крім штучної трави тут було встановлено світлодіодне освітлення, замінено дренажну систему, впорядковано територію.

З моменту відкриття на новому полі проведено більше 116 офіційних матчів чемпіонатів України, області, міста та турніри серед юнаків різних вікових категорій. На відділенні футболу ДЮСШ № 1 працює 14 тренерів-викладачів, займається 483 спортсмени.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.