Субота, 25 Травня, 2024

Як жителям Кривого Рогу отримати грошову допомогу через Е-підтримку?

Через вторгнення рашистських окупантів на територію України та початок повномасштабної війни Росії проти України у додатку “Дія” з’явилася можливість подати заявку на отримання грошової допомоги. Така допомога призначена для підприємців, а також найманих працівників з точок, де йдуть бойові дії, внаслідок яких і було втрачено можливість працювати. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Хто може отримати фінансову допомогу під час війни?

Жителі України, які проживають у Волинській, Одеській, Житомирській, Київській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Харківській, Сумській, Чернігівській, а також Дніпропетровській області з урахуванням Кривого Рогу можуть отримати грошову компенсацію на картку Е-підтримка у розмірі 6500 гривень.

Допомога на Е-підтримку можуть отримати криворіжці, які:

  • Працювали на умовах трудового договору або контракту, гіг-контракту, або іншого цивільно-правового договору, а також інших підставах передбачених законом. Слід зазначити, що за таких працівників має бути сплачено ЄСВ як мінімум за IV минулого року, або ж повністю за 2021 рік. Працівники бюджетних організацій, держслужбовців, і навіть фондів загальнообов’язкового державного страхування не можуть  отримувати грошову допомогу.
  • Зареєстровані як фізичні особи-підприємці. Для того, щоб криворіжці, які мають ФОП, отримали грошову допомогу? ФОП повинен перебувати на обліку як платник ЄСВ в адміністративно-територіальних одиницях, включених до переліку, затвердженого Кабміном за поданням ДСНС, а також надати податкову звітність на IV минулого року, або повну звітність за 2021 рік.

Як оформити заяву на отримання грошової виплати?

Криворіжці, які підпадають під перелічені вище вимоги, можуть подати заяву на отримання грошової компенсації у додатку “Дія”. Алгоритм отримання допомоги нескладний, дуже схожий на отримання грошової компенсації за проведену вакцинацію.

Для мешканців Кривого Рогу, які підпадають під вимоги для отримання 6500 гривень на картку Е-підтримка необхідно:

  1. Відкрити додаток або сайт “Дія”;
  2. Перейти до розділу “Послуги”;
  3. Відкрити розділ “Е-підтримка”;
  4. Після подання заяви на отримання грошової допомоги;
  5. Вибрати картку для зарахування фінансової допомоги;
  6. Натиснути кнопку “Отримати допомогу”;
  7. Після чого прийде повідомлення, що заява перебуватиме у обробці.

Зарахування грошової компенсації ФОП та найманим працівникам відбувається протягом десяти днів з моменту подання заяви.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.