Середа, 19 Червня, 2024

Як криворіжцям оформити 1 тисячу допомоги на дитину

Зараз є не одна державна програма, яка надає українцям матеріальну допомогу через втрату роботи, біженство тощо, та через агресію Російської Федерації до України. Окрім цього жителі Кривого Рогу, які мають кількох дітей, можуть оформити матеріальну допомогу. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Під час воєнного стану через агресію Російської Федерації до українського народу у Кривому Розі багатодітні батьки можуть отримати матеріальну допомогу від міста у розмірі однієї тисячі гривень.

Слід зазначити, що матеріальну допомогу у розмірі 1 тисячі гривень у лютому отримали 146 багатодітних криворіжців, у березні кількість поданих заяв від багатодітних батьків Кривого Рогу зросла до 366 заяв. У березні матеріальну допомогу у розмірі однієї тисячі гривень отримали 1285 дітей, які проживають у Кривому Розі. Слід також наголосити, що 1 тисяча гривень виділяється не на багатодітну сім’ю, а на кожну дитину.

Як отримати 1 тисячу гривень?

Для того щоб багатодітні жителі Кривого Рогу отримали 1 тисячу на кожну дитину, їм необхідно звернутися до районних виконкомів до комітетів та відділів у справах сім’ї, молоді або ж можна прийти на прийом до районного управління праці та соціального захисту, який проводиться щотижня у вівторок. На прийомі щовівторка будуть присутні фахівці з відділів та комітетів у справах сім’ї та молоді.

Важливість матеріальної допомоги у важкий воєнний час

Така матеріальна допомога у воєнний час є дуже важливою, особливо для багатодітних сімей. Міською владою було закладено кошти на матеріальну допомогу багатодітним сім’ям з міського бюджету. Таку допомогу мешканці Кривого Рогу, які мають кілька дітей, зможуть оформити до 1-го грудня 2022 року.

Слід також зазначити, що військовий стан та початок повномасштабної повні Росії проти України ніяк не вплинув на жодну соціальну виплату з бюджету Кривого Рогу. За березень місяць було виплачено близько 50-ти різних видів матеріальної допомоги криворіжцям, а також були надані всі пільги та компенсації. На все це з міського бюджету Кривого Рогу було виділено близько 13,7 мільйона гривень. Тому жителям Кривого Рогу, які раніше отримували будь-яку соціальну допомогу з бюджету міста, слід і надалі очікувати на її отримання, скасування пільг та допомоги не було.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.