Середа, 29 Травня, 2024

Як криворіжцям стати IT-воїнами?

24-го лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Рашистські війська вторглися на територію суверенної України та ракетами почали бомбардувати міста. Українські воїни, ЗСУ, ТрО, національна гвардія стали на захист наших територій та нашої свободи, а українські кібервійська розпочали інтернет війну. Жителі Кривого Рогу можуть приєднатися до кібервійськ та боротися з агресією Росії за допомогою комп’ютера чи телефону. Для цього якихось особливих знань у ІТ не потрібні. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Що потрібно зробити, щоб приєднатися до кібервійська?

Стати на захист України та свободи українців в інтернеті може кожен мешканець Кривого Рогу. Слід зазначити, що для цього великих знань у галузі інтернет-технологій не потрібно. Так само як і не потрібно потужного комп’ютера. Криворіжцям достатньо буде смартфона з підключенням до інтернету та боротися з агресією Росії проти українського народу в інформаційному просторі можна з будь-якого місця. Для того, щоб жителі Кривого Рогу приєдналися до кібервійська і отримали завдання їм необхідно вступити до Телеграм-каналу:

  • IT ARMY of Ukraine – канал української ІТ-армії;
  • ІНФОСПРОТИВ;
  • StopRussiaChannel | MRIYA – канал розроблений Міністерством цифрової трансформації, сюди надсилають пропагандистські матеріали, які потрібно банити;

Що криворіжці робитимуть у кібервійську?

Українська ІТ-армія стала на захист України в інформаційному просторі з перших днів повномасштабної війни проти України. На боці України воюють спеціалісти з усього світу.

Жителі Кривого Рогу, які приєднуватимуться до кібервійська зможуть блокувати пропагандистські та канали, здійснювати атаки на російські сайти, захищати інформаційний простір України та інше. ІТ-армією вже було зроблено багато успішних атак на російські сайти, захищені українські портали.

Наприклад, криворіжці зможуть здійснювати DDoS-атаки на сайти російського агресора. Атаки на російські портали здійснюються через спеціальний додаток. Через нього відбувається дуже багато запитів, що російські сайти не витримують такого навантаження і просто перестають працювати. Складного в цьому нічого немає, потрібен ноутбук та інтернет та координація від української ІТ-армії. Завдяки кібервійськ України вдалося припинити роботи безлічі урядових сайтів Росії та Білорусі, а також медіа, банків та інших компаній.

Крім того, активісти розробили спеціальну гру завдяки якій блокуються сайти Росії. Тому будь-який мешканець Кривого Рогу може грати в гру без додаткових програм блокувати сайти агресора. За одну годину гри жителі Кривого Рогу можуть зробити приблизно 20-ть тисяч запитів на блокування.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.