Середа, 29 Травня, 2024

Онлайн-допомога для криворіжців, які планують евакуюватися за кордон

Через початок повномасштабної війни Росії проти України українці були змушені залишити свої будинки, рідні міста та рятуватися від обстрілів та бомбардувань рашистських окупантів. З 24-го лютого 2022 року, з дня коли Росія напала на Україну з Кривого Рогу, вимушено виїхало близько 100 тисяч жителів. Більшість із них вирушила закордон. У перші дні війни Росії проти України було дуже важко перетинати кордон через страх і незнання. Зараз є безліч можливостей попередньо ознайомитися з інформацією щодо перетину кордону і перебування в тій чи іншій країні. Докладніше на kryvyi-rih-future.com.ua.

Чат-бот з корисною інформацією

Здебільшого інформацію про перетин кордону, допомогу, надання житла та роботи в іншій країні жителі Кривого Рогу дізнаються із новин або знайомих, родичів, які раніше евакуювалися.

Але тепер мешканці Кривого Рогу попередню детальну інформацію про країну, в яку збиралися евакуюватися, можуть дізнатися з чат-бота в Телеграм: @ukraineborders_bot. Цей канал спеціально розробили волонтери для мешканців України, щоб ті змогли завжди знати свіжу інформацію щодо питань за кордоном.

Наприклад, у чат-боті в Телеграм криворіжці можуть дізнатися, які терміни перебування в тій чи іншій країні, як і де можна знайти за кордоном тимчасове місце проживання, через який кордон жителям Кривого Рогу буде ближче евакуюватися, а також на яких умовах евакуйовані криворіжці можуть залишитися у певній країні.

Для того, щоб дізнатися інформацію про конкретну країну, необхідно в меню натиснути на країни і вибрати країну, в яку плануєте евакуюватися. У списку представлено близько 30 країн. Далі після вибору країни відкриється вікно з детальною інформацією про те, які необхідні документи, чи потрібен ковід сертифікат або чи можна зробити вакцину, як дістатися до країни (зазначені номери телефонів для евакуації), що необхідно насамперед зробити після прибуття в країну, можна також дізнатися про пункти прийомів біженців, послуги перекладачів та юристів, а також дізнатися інформацію про житло та роботу.

Також завдяки зібраній та систематизованій інформації в чат-боті можна дізнатися інформацію про безкоштовний транспорт між європейськими країнами та інші безкоштовні послуги, які можуть отримати мешканці Кривого Рогу під час евакуації з України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.