Сайти, де можна замовити їжу, давно є популярними серед криворіжців. І той факт, що ними користуються переважно холостяки, давно є відомим стереотипом. Адже їх використовують абсолютно різні люди – від тих, хто через свою зайнятість не має часу на готування до тих, кому потрібно терміново замовити повноцінний обід в офіс. Навіть домогосподарки час від часу використовують ці сайти, щоб потішити себе чимось смачним і просто влаштувати собі вихідний від домашніх справ.
Умови пандемії відбилися на цій сфері дуже позитивно, і попит на замовлення їжі зріс у рази.
Тому зараз саме час, щоб зайнятися створенням аналогічного сайту. До того ж робота більшості криворізьких ресторанних закладів на даний момент обмежена, а замовлення їжі онлайн здатне допомогти вашому закладу пережити період пандемії.
Як це працює?
Сайт дозволяє клієнтам ознайомитись з ресторанним меню. Клієнт може знайти заклад, який відповідає його смакам та вибрати їжу для замовлення.
Кожен покупець підтверджує своє замовлення (заклад зв’язується з клієнтами по телефону, за допомогою месенджера або підтверджує в автоматичному режимі), вибирає комфортний спосіб оплати (накладеним платежем або на сайті).
Подібні замовлення приймає ресторан через сайт.
Далі заклад займається обробкою замовлень, підготовкою їжі та упаковкою замовлень.
Після цього ресторану потрібно зв’язатися зі службою доставки або своїм відділом, який відповідає за доставку, щоб повідомити про готовність замовлень за допомогою додатка водія.Ну а співробітникам доставки залишається доставити замовлення відповідному клієнту, взяти оплату, якщо замовлення не було оплачене на сайті.
Поетапно про створення сайту
Шановні криворіжці, для того, щоб створити сайт з доставки їжі, вам необхідно враховувати етапи у вигляді: аналізу ринку (дослідження сильних і слабких сторін конкурентів, а також переваг клієнтів), бюджетного визначення (необхідно враховувати мінімальний та максимальний бюджет, та визначити суму, яка знадобиться для розробки сайту, а також канали інвестиційного залучення), вибору функціоналу, пошуку професійних розробників (ознайомлення з портфоліо тієї чи іншої команди, виявлення наявності у неї досвіду, спільні переговори для встановлення контакту), розширення функціоналу, тестування та доопрацювання, маркетингової стратегії просування.
Однак це лише основні етапи та їх опис, більш детально з етапами створення сайту ви можете ознайомитись тут https://agilie.com/en/blog/step-by-step-guide-on-taxi-app-development-features-and-business-model.
Таким чином, відкриття власного бізнесу з доставки їжі є досить вигідною справою, яка допоможе вам заробляти і не залежати від багатьох зовнішніх факторів, серед яких також актуальна сьогодні пандемія.