Середа, 29 Травня, 2024

Коли у Кривому Розі розпочнуться новорічні заходи?

Не дивлячись на те, що в Кривому Розі досі діє червона зона, і невідомо, коли будуть прибрані обмеження в місті, поступово йде підготовка до новорічних заходів. Виконкомом Міськради Кривого Рогу було прийнято графік проведення всіх заходів, присвячених новорічним святам. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

З сайту Міськради стало відомо про цю інформацію. Починаючи з першого числа грудня по місту мають бути прикрашені ілюмінацією установи державної власності, комунальної та інші, а також прикрасити свої об’єкти бізнесу  мають самі підприємці.

1-го грудня у громадських місцях стартує продаж ялинок. Також магазини почнуть продавати новорічні сувеніри, прикраси, ялинкові іграшки тощо. У продажу з’являться кондитерські набори та відкриються новорічні ярмарки, які будуть розміщені або в магазинах, або на ринках Кривбасу.

З цієї ж дати почнуть монтувати ялинкові містечка у кожному районі. Їхня робота здійснюватиметься до 19-го січня 2022 року. Працюватиме кожне містечко у своєму районі за індивідуальним розкладом.

У місті будуть проведені святкові заходи, присвячені дню Св. Миколая, Різдва та Нового Року. Буде проведено різноманітні культурні та мистецькі заходи, спортивні та молодіжні заходи, а також благодійні заходи, які будуть проведені спеціально для сімей та дітей пільгових категорій.

Відповідальними за проведення таких заходів у Кривому Розі є відомства освіти та науки; культури; служби у справах дітей; у справах сім’ї, молоді та спорту, а також підприємництва.

Крім цього, Кривий Ріг продовжують прикрашати новими гірляндами. Незабаром криворіжці зможуть побачити оновлений та новорічний Поштовий проспект. Там прикрашають будинки, а також гірлянду розвісять вздовж  вулиці. Нова локація зі квітами, що світяться, вже з’явилася біля Міськради. Прикрашають кільце 95-го кварталу, а також буде прикрашена площа Артема.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.