Середа, 29 Травня, 2024

SafeUP: дівчата та жінки Кривого Рогу можуть завантажити мобільний додаток з яким додому повертатися не страшно

Безпека жителів Кривого Рогу є передусім важливим питанням. До того ж, коли це стосується слабкого полу – жінок. Світ розвивається разом з ХХІ століттям і тепер на допомогу можна не просто кликати, а й за допомогою можна телефонувати, просто натиснувши кнопку у мобільному додатку, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

На території Кривого Рогу та усієї України з’явився новий, а головне корисний додаток SafeUP. Він дозволятиме жінкам об’єднатися в хвилини небезпеки. Прикладом може послужити випадки, коли мешканцям Кривого Рогу страшно йти вулицю або ж є загроза того, що на неї здійснять напад, грабіж чи насильницькі дії.

Згаданий корисний додаток був створений у 2019 році у Тель-Авів, метою якого є створення мережі спільнот, де жінка половина світу, України або ж Кривого Рогу зможуть об’єднатися для відчуття певної безпечності. Даний стартап можна завантажити на платформі App Store, а також на Google Play.

Фото: Інформатор

Передісторія додатку

Співзасновниця додатку SafeUP розповіла, що декілька років тому вона була на вечірці зі своїми подругами та через деякий час жінка помітила, що серед них однієї подруги не має. Вони компанією дівчат почали шукати свою подругу, яку все ж таки виявили на пів оголеною серед чоловіків. В результаті чоловіки втекли, а жінки врятували подругу. 

Ось так, згодом з’явилася ідея створення такого додатку, що об’єднає усіх жінок задля спільної мети – захисту. Остаточно додаток з’явився у 2019 році. 

Як додаток працює «на ділі»?

Програма SafeUp працює як «жучок» та відстежує об’єкт на карті, до того ж, вона реєструє на карті всіх жінок, що знаходяться поруч. У випадках, коли жінка відчуває небезпеку або ж потребує допомоги, вона у додатку може натиснути «зателефонувати» і виклик отримають усі жінки, що знаходяться поруч. Ті, хто отримав дзвінок можуть підтримати, викликати копів або ж приїхати самім. За мобільний додаток не доведеться сплачувати кошти, адже він є абсолютно безкоштовним. Але є одна умова – це вік тих, хто готовий прийти на допомогу. Так, захисниці повинні бути старше 18 років.

Для того, щоб отримати доступ до додатку необхідно внести свої дані та підтвердити особу, де треба дати відповідь на декілька запитань.

Загалом додаток має три види допомоги: розмова під час дороги, допомога у терміновому порядку та повідомлення про місце знаходження. Перша згенерує відео-чат  з іншою дівчиною; друга — повідомить три захисниці в найближчому радіусі – 500 метрів, які матимуть можливість викликати поліцію за адресою.

Таким чином, тепер жінки Кривого Рогу можуть убезпечити себе та своє життя за допомогою мобільного додатку. Жінки можуть об’єднатися для того, щоб захистити себе та інших жінок міста.

Отже, якщо ти жінка та ти старше 18 років та бажаєш допомогти тим, хто цього потребує – реєструйся у додатку та прийди на допомогу тоді, коли це потрібно. Об’єднуватися – це завжди показник того, що ми дружня та відповідальна нація.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.