Субота, 25 Травня, 2024

Матеріальну допомогу для криворіжців на комунальні послуги буде збільшено

З 2022 року матеріальна допомога мешканцям Кривого Рогу на комунальні послуги буде збільшена до 1500 гривень. Така програма у Кривому Розі успішно функціонує вже 7-м років. Програма з часткової компенсації вартості комунальних послуг для мешканців міста по всій Україні є унікальною. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

У період з 2016 року до 2020 року вартість матеріальної допомоги мешканцям Кривого Рогу становила 500 гривень на домоволодіння, з 2021 року вартість піднялася до 100 гривень, а вже у 2022 році виплати криворіжцям на часткову компенсацію комунальних послуг становитимуть 1500 гривень.

Яка ще соціальна допомога буде у 2022 році?

Окрім збільшення вартості компенсації влада міста виконала й іншу гарантію, а саме продовження програми безкоштовного проїзду на 2022 рік для всіх мешканців міста. Незважаючи на колосальне подорожчання тарифів на електроенергію, а також на газ для криворіжців проїзд у комунальних автобусах, трамваях та швидкісному трамваї залишився безплатним. Така соціальна допомога у вигляді компенсації на комунальний транспорт є також унікальною.

Коли можна подати заяву та отримати допомогу?

Другою гарантією є виплати на часткову компенсацію комунальних послуг мешканцям Кривого Рогу. Минулого року відбулося збільшення виплати на 500 грн, і виплата склала 1000 гривень. У 2022 році також очікується підвищення вартості часткової компенсації на комунальні послуги на 500 гривень, тобто мешканці Кривого Рогу отримують допомогу у розмірі 1500 грн.

Криворіжці можуть подати заяви на отримання часткової компенсації вже навесні. Прийом заяв триватиме до 1-го  грудня 2022 року. Відповідно протягом року після поданої заяви на комунальний рахунок прийде соціальна допомога.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.