Субота, 25 Травня, 2024

Інструкція для криворіжців: як правильно оплатити проїзд у тролейбусі без кондуктора

З перших чисел лютого у комунальному транспорті Кривого Рогу, такому як трамваї та тролейбуси, більше не буде кондукторів. У великої кількості криворіжців виникло питання, як тоді платити за проїзд у міському транспорті, особливо це питання хвилює тих жителів міста, які не мають “Карти криворіжця”. І тому є навіть кілька способів. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Слід зазначити той факт, що мешканцям міста, які мають “Карту криворіжця”, проїзд оплачується з бюджету Кривого Рогу, їм достатньо прикласти картку до валідатора та отримати квиток. Для тих у кого немає такої карти проїзд у такому комунальному транспорті як трамваї та тролейбуси становить 2,50 гривень, у комунальному автобусі проїзд становить 4 гривні. І саме для таких мешканців Кривого Рогу у громадському транспорті є кілька способів оплати проїзду, крім кондуктора.

Оплата готівкою водієві

Перший спосіб як можна оплатити проїзд це оплата готівкою водієві тролейбуса або трамвая в сумі 2 гривні 50 копійок. Водій обов’язково має видати чек про оплату, а також здачу з великої суми.

Безготівковий розрахунок

У комунальному транспорті Кривого Рогу встановлено спеціальні валідатори, за якими зазвичай оплачують проїзд пасажири, які мають “Карту криворіжця”. Але деякі не знали, що за допомогою валідатора можна сплатити за проїзд і звичайною банківською карткою. Схема розрахунку аналогічна як і з “Картою криворіжця” достатньо докласти до валідатора банківську картку Visa або MasterCard та після характерного сигналу отримати чек про оплату проїзду.

Оплата проїзду за допомогою QR-коду

Часто під час поїздки трапляється таке, що валідороти тимчасово не працюють і сплатити за проїзд за допомогою картки не виходить і немає при собі дрібних купюр. У такому випадку проїзд можна сплатити за допомогою QR-коду, який зазвичай розміщений у салоні транспорту, на вікні чи дверях. Для того, щоб оплатити проїзд, достатньо відкрити Приват24 відкрити сканер QR-коду, який знаходиться на нижній панелі програми та зісканувати код. Після цього додаток попросити вибрати квиток по якому буде відбуватися проїзд: звичайний або студентський. Необхідно вибрати відповідний квиток та карту, якою необхідно сплатити за проїзд, після чого необхідно натиснути кнопку “Компостувати”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.