Понеділок, 15 Квітня, 2024

Їхати на Миколаїв з Кривого Рогу стане легше: САД відремонтує 5,6 км траси Н-11

Ще кілька кілометрів найжахливішої траси України «Дніпро-Кривий Ріг – Миколаїв» зникнуть з лиця землі. Служба автомобільних доріг у Миколаївській області оголосила про черговий ремонт певного відрізку автошляху, пише kryvyi-rih-future.com.

Мова йде про поточний ремонт 5,6 кілометрів траси. На це планують витратити 135 мільйонів гривень.

Саме такі цифри витрат на поточний ремонт траси зазначені в системі електронних закупівель ProZorro.

Вказано, що Служба автомобільних доріг у Миколаївській області оголосила про початок тендерної процедури на виконання робіт з поточного ремонту траси загального користування державного значення Н-11 на ділянці км 207 + 582 – км 213 + 208 (5,626 км).

Зазначений відрізок дороги мають відремонтувати до 10 грудня 2020 року.

Підрядник має розробити ґрунт у котловані, провести холодне фрезерування асфальтобетонного покриття, влаштувати основу дорожнього одягу, укріпити узбіччя автошляху щебенем, встановити дорожні знаки та нанести розмітки смуг на трасі тощо.

Згідно з вимогами тендеру, строк експлуатації має становити не менше 5 років після здачі покриття дорожнього полотна,  не менше 8 років його основи, не менше 7 років дорожніх знаків та від 10 років бар’єрного огородження. Також вимоги до строку експлуатації  дорожньої розмітки пластиком від 1 року, а розмітки фарбою від 6 місяців.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.