Субота, 25 Травня, 2024

Від Кривого Рогу до межі з Кіровоградською областю відремонтують дорогу

Укладено договір на ремонт автомобільної дороги національного значення Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя. Про це повідомляється на сторінці Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Зокрема, САД проведено процедури закупівлі у системі Prozorro. В результаті торгів обрано переможця за найнижчою ціною. Ним стало ТОВ «Автомагістраль – Південь».

Роботи триватимуть на ділянці протяжністю 23,391 км від м. Кривий Ріг до межі з Кіровоградською областю км. 81+881-км.105+272.

В рамках проекту відбудеться ремонт асфальтного покриття на ділянці довжиною 23,391 км та ремонт 4 шляхопроводів, 1 мосту та водопропускної труби.

 Після завершення робіт з укладання нового асфальтобетонного покриття будуть проведені роботи з нанесення дорожньої розмітки із застосуванням холодного пластику, встановлено дорожні знаки та бар’єрне огородження.

За ходом виконання робіт та якістю будуть стежити спеціалісти з відділу технічного контролю Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Слід зазначити, що загальна протяжність цієї автотраси у Дніпропетровській області – 226,75 км. Збудована вона була з1958 по 1959 рік.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.