П’ятниця, 19 Квітня, 2024

50 тисяч вимушених переселенців знайшли притулок у Кривому Розі

З перших днів війни у ​​Кривому Розі було організовано пункт прийому біженців. Там їм надається вся необхідна допомога. Лише за перші тижні повномасштабної війни Росії проти України у Кривому Розі зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи понад одну тисячу людей. Чим довше триває агресія Росії, тим більше вимушених переселенців, які у жаху тікають із зон бойових дій російських окупантів. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Статистика внутрішньо переміщених осіб у Кривому Розі

У Кривому Розі з початку повномасштабної війни Росії проти українського народу офіційно зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи більше 33 тисяч осіб. Крім того, через Кривий Ріг йде величезний потік біженців. Усі вони рятуються від агресії російських окупантів у їхніх рідних містах.  Транзитом через Кривий Ріг біженці їдуть із Миколаївської області, Херсонської області, Харківської області, а також Донецької та Луганської областей.  Деякі з біженців залишаються на кілька днів у Кривому Розі, після чого їдуть далі своїм маршрутками на Західну Україну або за кордон.  Загалом у Кривому Розі знайшли тимчасовий притулок з початку повномасштабної війни більш ніж 50 тисяч українців з інших міст та сіл.

Умови життя у Кривому Розі для вимушених переселенців

Слід зазначити, що до Кривого Рогу приїжджали вимушені переселенці через агресію Росії ще з 2014 року.  Ще тоді було створено всі умови для комфортного проживання. За роки ці люди, які втекли з Донецької та Луганської областей, стали частиною Кривого Рогу, для них це другий будинок.

З боку міської влади Кривого Рогу завжди робилося все можливе, щоб умови перебування вимушених переселенців були комфортними. А це не лише гуманітарна допомога, надання медичної допомоги, надання житла, робочих місць, але навіть культурні заходи, завдяки яким люди можуть ненадовго відволіктися від болю і туги за рідним домом.

Міська влада в непростих військових умовах намагалася всіма силами підтримати постраждалих від агресії Російської Федерації і організовується для них різноманітні культурні заходи.  Зокрема у театрі імені Т. Г. Шевченка, “Академії руху”, у ляльковому театрі, а також в інших міських закладах проводять спектаклі для переселенців, для малюків та їхніх батьків. Крім цього в умовах воєнного часу вимушені переселенці у Кривому Розі можуть провести культурне дозвілля у бібліотеці чи відвідати з дитиною позашкільний заклад.

Біженців у Кривому Розі розселяють у гуртожитках, школах та садочках. Дехто живе у родичів або винаймає квартиру. Але для тих мешкає у міських установах здійснюється охорона закладу.  Медичні працівники Кривого Рогу для вимушених переселенцям надають усю необхідну допомогу. З дітьми працюють міські психологи та соціальні працівники. Крім того, навчальні заклади Кривого Рогу проводять дистанційне навчання для тих, у кого навчання було припинено у зв’язку з агресією Росії. А також з кінця квітня вимушені переселенці разом з місцевими жителями можуть абсолютно безкоштовно переміщатися комунальним транспортом Кривого Рогу.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.