Субота, 25 Травня, 2024

“Велика реставрація”, що відремонтують у Кривому Розі

Крім “Великого будівництва” в Україні діє і  програма “Великий реставрації”. Вона спрямований на реконструкцію об’єктів національної спадщини, таких, як: музеї, театри, старовинні замки і безліч інших місць, в яких відбувається культуризации. У загальній кількості по країні реконструюють приблизно 150 різних об’єктів. А по часу реставрація займе три роки. Це, мабуть, наймасштабніший проект, який раніше в нашій країні ніколи не проводили. Мета цього проекту дуже проста – відбудувати українську спадщину і наповнити її новим змістом, щоб у всіх туристів, які відвідали реконструйовані об’єкти захоплювало дух, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Об’єкти реставрації

У програму “Великий реставрації” внесли і два об’єкти з Кривого Рогу. Одним з них є Центр дитячої та юнацької творчості, який знаходитися в Металургійному районі по вулиці Степана Тільги 13. Цей центр дуже популярний, славиться своїм професійним педагогічним складом, а також різними сильними колективами, але сама будівля Центру бажає кращого. Багато батьків, коли відводять дітей на гурток, закривають очі на аварійний стан будівлі, тільки через те що педагоги дійсно майстри своєї справи. Тут дуже багато галузей для розвитку творчого потенціалу дітей. Дитину можна віддати в танцювальний колектив, на уроки з музики, акторської майстерності та прикладного мистецтва. Сама будівля 1936 року і не ремонтувалася, тому її і внесли в програму по реставрації культурних об’єктів. Після ремонту діти зможуть займатися творчістю в затишному, безпечному і комфортному приміщенні.

Другим об’єктом, який потрапив під програму реставрації є Криворізький Цирк.

Плани на будівництво цирку у влади Кривого Рогу з’явилися в 1964 році, а вже влітку 1970 року цирк вперше прийняв своїх гостей. На честь відкриття Криворізького цирку, в ньому провели програму народні артисти СРСР з різними атракціонами. Сам цирк перебувати в Металургійному районі на Соцмісті по вулиці Віталія Матусевича 10, можна сказати це серце міста, найбільш відвідуване місце. Цирк виглядає старим, і також вимагає негайної реконструкції, проводячи кожну програму він приймає досить велику кількість гостей. Зараз цирк готуватися до відкриття нового творчого циркового сезону.

Коли почнеться реставрація – невідомо, тому що слідуючи документації “Великої реставрації”  невідкладного ремонту будуть потребувати по перше об’єкти, чий статок дуже аварійне, і вимагає негайного втручання, всі інші об’єкти будуть реконструйовані в свою чергу протягом трьох років.

“Велике будівництво”

У Кривбасі також по програмі будівництва йде спорудження нових об’єктів: двох стадіонів і басейну.

Стадіон “Спартак” практично на завершальній стадії. Там побудована нова трибуна з навісом, йдуть роботи з внутрішнього оздоблення і покритий новий газон.

Стадіон “Металург” перебувати в активній стадії будівництва, там зводять нові трибуни.

Новий басейн зараз на стадії проектування. Його площа буде 3 тисячі квадратних метрів і в ньому буде розташовуватися 6 доріжок з глибиною до 2 метрів, тренувальні зали та зони для відпочинку. Басейн планують відкрити вже в період кінця 2022 року на початку 2023 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.