Середа, 29 Травня, 2024

В якому районі Кривого Рогу найкраще жити

У Кривому Розі сім районів, кожен з яких привабливий і зручний для проживання по своєму. Адже кожен індивід буде вибирати місце для проживання за своїми критеріями. Хто хоче жити в центрі, а хто в спальному тихому районі, кому важлива інфраструктура поруч, а кому більш-менш чисте повітря за вікном, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Статистика

Найбільшим районом Кривбасу за чисельністю населення є Саксаганський. У ньому проживає більше 152 тисяч людей. Найбільший за площею є Інгулець. Його території займають аж 14 800 гектар. Наймолодшим районом є Центрально-Міський. Молодий він тому, що в основному середній вік людей, які проживають в цій місцевості варіюється від 25 років до 35 років. Тут найменше число проживаючих похилого віку. До таких же молодих районів можна віднести Інгулецький, Металургійний і Довгинцівський. Криворіжці старіших років живуть в Покровському і Саксаганському районах. Тут в основному проживають люди середній вік яких становить 40 років. Найстарішою місцевістю виявився Тернівської. Тут найбільша кількість проживаючих пенсіонерів. Можна помітити якусь закономірність, що з півдня на північ вік криворіжців,що проживають у відповідному районі збільшується.

Найкращий

Кожен корінний житель свого району любить його від і до, і нізащо в світі не переїде в інший.

Близько року тому в 2020 році місцевими ЗМІ було проведено опитування про те який же район все таки є найкращим для проживання. За цим опитуванням більшість голосів отримав Інгулецький район, можливо через те що район досить віддалений від самого міста і дуже спокійний, більшість приїжджих кажуть, що це прям ціле окреме місто в якому своя інфраструктура і ціле життя. Найменшу кількість голосів набрав Тернівської район, можливо через те що тут проживають в основному одні пенсіонери і молоді тут робити нічого і до центру міста далеко.

За опитуванням який був проведений декількома роками раніше в 2012 році, найкращим районом криворіжці визнали Центрально-Міський, де розвинена інфраструктура, безліч кафе, ресторанів і кінотеатрів. Світова мережа фастфуду, театри, безліч парків з різними зручностями і купа місць для відпочинку. А самим не комфортним на думку криворіжців був визнаний Інгулецький район.

Цікавий факт, що ціни на нерухомість в Кривому Розі відповідають дійсності та рівню комфортності. Оренда і купівля житла в Центрально-Міському районі по сей день залишається однією з найдорожчих, так як район вважається престижним особливо старий центр, проспект Поштовий, площа Визволення і прилеглі вулиці. Такі ж ціни і в металургійному районі. Відповідно найнижчі ціни на нерухомість будуть в самій віддаленій місцевості – Тернівському і Інгулецькому районах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.